Гройсман пояснив заборону величезних премій на державних підприємствах

Прем’єр вважає, що така заборона буде для багатьох «дуже серйозним сигналом». Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман розповів, чому виступив з ініціативою заборонити високі премії та винагороди в державних компаніях. Про це він сказав в інтерв'ю телеканалу «112 Україна».

«Є світова практика, що ми повинні платити нормальну, гідну заробітну плату, ринкову, для тих компаній, державних, у різних секторах. Але вона не може бути захмарною, «надприродною», я би так сказав. Вчора ми прийняли рішення, що без фінансових планів заборонити виплати будь-яких таких додаткових винагород. Тому що іноді суми цих винагород просто шалені, тому ми це заборонили», - заявив прем'єр.

За словами Гройсмана, рішення про заборону не приймалося раніше, оскільки не було прецедентів з високими преміями.

«Вважаю, що це для багатьох буде дуже серйозним сигналом про те, що треба працювати в державних компаніях не тільки для того, щоб максимально вилучати зарплати. Вибачте, на одному підприємстві керівник отримує 30 тисяч гривень, а його робочий – 3,5 тисячі гривень. Це неприйнятно. Потрібен природний розумний баланс, але треба захищати інтереси в тому числі працівників цих підприємств. Тому це рішення прийнято зараз, щоб на майбутнє його врегулювати, зробити його абсолютно сучасним», - зазначив Гройсман. 

премія заборона Гройсман державне_підприємство
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать

Комментарии