Відбулась зустріч ГО «ПАСОД «Теплі долоні» з фахівцями по роботі з особливими дітьми

Усі діти різні, але всі мають рівні права. Хочемо ми того чи ні, але серед нас є особливі діти. І саме ми повинні протягнути їм руку допомоги, зрозуміти їх і прийняти такими, як вони є.

Саме про це йшла мова на зустрічі зі спеціалістами 19 липня 2018 року. В першу чергу, батькам було повідомлено про участь в конкурсі міні-проектів від Покровської міської ради.

ГО «ПАСОД «Теплі долоні» подала для розгляду міні-проект під назвою «Тепло долонь – особливим дітям» з метою привернення уваги громадськості до проблем дітей з особливими потребами, а також з метою сприяння поширенню серед батьків, фахівців, наукових, педагогічних та медичних працівників, різних соціальних і професійних груп правильногорозуміння дітей з особливими потребами. Для реалізації вищезазначеної мети, пропонується вперше в м. Покровськ, м. Родинське та с. Шевченко випустити та розмістити в школах, дитячих садках та медичних установах інформаційні плакати, на яких буде розміщено три блоки інформації: 1 блок - основні етапи розвитку нормотипової дитини, визначення поняття "аутизм", що необхідно знати про аутизм, 2 блок - основні причини аутизму, основні види аутизму, ознаки аутизму, способи корекції аутизму, як поводити себе з аутичною дитиною, 3 блок - синдром вигорання аутистів, як люди з аутизмом сприймають світ.

Також було прийнято рішення налагодити контакти зі Всеукраїнським Центром професійної реабілітації інвалідів та Покровським міським центром зайнятості з метою направлення повнолітніх дітей з особливими потребами на навчання та надання допомоги при працевлаштуванні.

Батькам були надані загальні поради при вихованні дітей з особливими потребами: з терпінням ставитись до своїх дітей, не вимагати від них негайних досягнень, систематично займатися і виконувати домашні завдання (дотримуватися порад), надані фахівцями, а головне – прийняти свою дитину такою, якою вона є, огорнути у теплу ковдру любові та піклування.

Також було обговорено питання положення батьків особливих дітей у суспільстві. Батьки наголошують на тому, що вони завжди (в черзі, на дитячому майданчику, в дитячому садку, в школі, на різних заходах тощо) змушені давати відповіді на питання, чому їхня дитина мовчить або вередує, не хоче гратися або виступати перед класом і тому подібне. Батьки у відчаї, вони потребують сил не тільки займатися зі своїми дітьми, а ще й проводити роз’яснювальну роботу серед оточуючих. Давайте будемо милосерднішими.

Приєднуйтесь до офіційної групи в Фейсбуці https://www.facebook.com/groups/478514499228902/

Давайте разом подаруємо дітям тепло наших долонь!

Ю.І. Соловйова,

Голова ГО «ПАСОД «Теплі долоні»

Покровськ благодійність теплі_долоні особливі_діти
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать

Комментарии

Ответственный за раздел
Анна Денисенко
Доброго времени суток, уважаемые читатели!
Просим обращаться к редакции сайта с интересующими Вас вопросами. Нам важно знать именно Ваше мнение. Мы работаем для Вас!!!
066-654-64-64
Skype: denisenko_anna25