194 власників зброї притягнули до відповідальності покровські правоохоронці з початку року

Працівниками дозвільної системи Покровського відділу поліції перевірено 2307 власників зброї. Складено 156 адміністративних матеріалів у відношенні власників мисливської гладкоствольної та нарізної зброї та 38 матеріалів на власників газової зброї.

Необхідно пам’ятати, що порушення громадянами строків реєстрації (перереєстрації), вогнепальної, холодної чи пневматичної зброї і правил взяття її на облік передбачено ст. 192 КУпАП

А за порушення терміну дії дозволу на право носіння та зберігання газової зброї, її власник підлягає притягненню до адміністративної відповідальності за ст. 195-2 КУпАП: «Порушення порядку придбання, зберігання, реєстрації або обліку газових пістолетів і револьверів та патронів до них». В даному випадку, санкція статті передбачає не тільки штраф, а й обов’язкову конфіскацію газових пістолетів і револьверів та патронів до них.

Нагадуємо власникам зброї, що для перереєстрації газової зброї необхідно надати до територіальних органів поліції:

- заяву,

- квитанцію про оплату послуг, пов’язаних з перереєстрацією,

- довідки: з медичного закладу, про наявність або відсутність судимості, про експериментальний відстріл.

Для перереєстрації мисливської зброї необхідно надати наступні документи до територіальних органів поліції:

- заяву,

- квитанцію про оплату послуг, пов’язаних з перереєстрацією,

- довідки: з медичного закладу, про наявність або відсутність судимості, про експериментальний відстріл (тільки нарізна зброя),

- страховий поліс.

Шановні власники зброї! Не забувайте своєчасно звертатися до до територіальних органів поліції з приводу перереєстрації зброї та подовження терміну дії дозволу на право її носіння та зберігання.

Як придбати та зберігати зброю на законних підставах.

Придбати зброю можна тільки після отримання відповідного дозволу з поліції. Протягом десяти днів її необхідно зареєструвати в органах внутрішніх справ за місцем проживання власника та отримати дозвіл на її зберігання та носіння.

Для отримання дозволу на право придбання зброї необхідно надати наступні документі:

- заяву щодо видачі дозволу на придбання зброї;

- довідки: з медичного закладу, про наявність або відсутність, судимості, про вивчення матеріальної частини зброї;

- квитанцію про оплату послуг, пов’язаних з придбанням зброї;

- копію паспорту.

Якщо фактичне проживання громадянина інше, ніж зазначене в паспорті, необхідно надати документ, що підтверджує фактичне місце проживання громадянина (договір оренди житлового приміщення, свідоцтво про право власності на житлове приміщення тощо).

У разі зміни місця проживання власник зброї у десятиденний строк повинен звернутися із заявою про постановку на облік в поліції за новим місцем проживання.

Дозволи на придбання, зберігання та носіння зброї, пристроїв оформляються або переоформляються після проведення поліцейськими у встановленому порядку перевірок впродовж 1 місяця.

Якщо громадянин, який звертається до органів поліції для оформлення дозволу на придбання зброї, вже має у власності чи у користуванні зброю, він надає копію дозволу на зберігання цієї зброї. Крім того, якщо документи, які були подані при отриманні дозволу на придбання, зберігання (перереєстрацію), є дійсними, то власник подає їх копії.

зброя відповідальність Покровська оперзона
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать

Комментарии

Ответственный за раздел
Анна Денисенко
Доброго времени суток, уважаемые читатели!
Просим обращаться к редакции сайта с интересующими Вас вопросами. Нам важно знать именно Ваше мнение. Мы работаем для Вас!!!
066-654-64-64
Skype: denisenko_anna25