Як проходить судова реформа у Покровську розповідали на прес-сніданку журналістів та активістів громади з суддею-спікером

Сьогодні, 3 серпня 2018 року, в піцерії « Corleone » м.Покровськ відбувся перший прес-сніданок журналістів та активістів громади з суддею-спікером Красноармійського міськрайонного суду Донецької області Токарєвим Артемом Геннадійовичем.

Як проходить судова реформа у Покровську розповідали на прес-сніданку журналістів та активістів громади з суддею-спікером, фото-1

Західпроводився в рамках проекту“Підвищення обізнаностігромадськості щодо стану та ходусудової реформи намісцевому та національному рівнях”, який реалізовує ВГО “Комітет виборців України”, в рамках Програми Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) “Нове правосуддя”.

У прес-сніданку основним спікером став суддя-спікер Красноармійського міськрайонного суду Артем Токарєв. Поспілкуватися з ним завітали активісти, лідери громадської думки, представники ЗМІ та громадських організацій.

Під час заходу учасники обговорили низку питань проведення компанії інформування громадян щодо основних нововведень судової реформи, а саме створення системи «Електронний суд», як в Україні, так і на Донеччині.

Крім того, суддя-спікер Артем Токарєв відповів на запитання щодо поліпшення прозорості судів, подолання корупції, забезпечення фінансування, інструментів контролю. Також, розповів, яку зарплату реально отримують судді та як проходить переатестація суддів, передбачена законом “Про статус суддів”

Загалом “присмак” від такого прес-сніданку залишився дуже гарний, цікаво було і представникам суду, і журналістам, і громадським активістам.

Як проходить судова реформа у Покровську розповідали на прес-сніданку журналістів та активістів громади з суддею-спікером, фото-2
Як проходить судова реформа у Покровську розповідали на прес-сніданку журналістів та активістів громади з суддею-спікером, фото-3
Покровськ суд реформа
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать

Комментарии

Ответственный за раздел
Анна Денисенко
Доброго времени суток, уважаемые читатели!
Просим обращаться к редакции сайта с интересующими Вас вопросами. Нам важно знать именно Ваше мнение. Мы работаем для Вас!!!
066-654-64-64
Skype: denisenko_anna25