• Головна
  • Поліція Покровська закликає громадян утриматися від вживання алкоголю сумнівного походження
14:19, 7 серпня 2018 р.

Поліція Покровська закликає громадян утриматися від вживання алкоголю сумнівного походження

Щоб вберегти людей від непоправимих помилок та переконати їх не губити самих себе вживаючи алкогольну продукцію сумнівного походження, правоохоронці проводять превентивні заходи, під час яких розповідають громадянам про біду, яку може накликати «тільки одна чарка».

Сучасний ринок спиртних напоїв відрізняється великою різноманітністю. Однак якісний алкоголь коштує дорого, така ціна не всім по кишені. Тому найчастіше громадяни шукають альтернативу. Частими випадками стали підробки алкоголю, який можна придбати не тільки в магазині, але і навіть в Інтернеті. Дешеве спиртне за смаком і кольором майже не відрізняється від звичайних спиртних напоїв хорошої якості. Такі спиртовмісні рідини в своєму складі містять продукти, які заборонені в лікеро-горілчаній та харчовій промисловості через високу токсичність. Токсичні продукти розпаду метанолу призводять до того, що уражають внутрішні органи людини: серце, печінку, шлунково-кишковий тракт, центральну нервову систему. При вживанні великої кількості сурогатних напоїв може наступити кома, яка може привести до незворотної втрати зору і часто до смерті.

Тому, з метою запобігання отруєнню сурогатом, алкогольну продукцію варто купувати тільки в стаціонарних магазинах, де є ліцензія на подібний товар і гарантія якості. Кожен може зажадати від продавця ліцензію на продаж спиртного і сертифікат якості, тоді ризик покупки продукції небезпечної для життя і здоров'я буде зведений до мінімуму.

Якщо Вам відомі місця продажу алкоголю сумнівного походження, негайно повідомляйте в поліцію. Бережіть себе і будьте здорові!

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#вживання #алкоголь #Покровськ #поліція
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...