• Головна
  • В Мирнограді відбувся семінар на тему: «Молодь на ринку праці»
11:20, 8 серпня 2018 р.

В Мирнограді відбувся семінар на тему: «Молодь на ринку праці»

Вчора, 7-го серпня у Мирноградському міському центрі зайнятості відбувся семінар на тему: «Молодь на ринку праці». Метою семінару було ознайомлення молоді зі станом сучасного ринку праці, послугами служби зайнятості, варіантами працевлаштування та шляхами реалізації професійної кар’єри, аналіз професій, що користуються попитом на ринку праці.

"Фахівець з профорієнтації Любов Міркіданова разом з присутніми визначили переваги та недоліки молодих спеціалістів в плані професійної компетенції. Учасники семінару розглядали й аналізували складові вдалого резюме, а також моделювали ситуацію співбесіди з роботодавцем.

Крім цього, присутні оцінили свої професійні риси, охарактеризували ті труднощі, які вони бачать на шляху свого працевлаштування та способи їх подолання, виявили причини труднощів, які стоять на шляху до працевлаштування. На думку молоді, заходи такого плану орієнтують їх на активну позицію на ринку праці, допомагають скласти план досягнення професійних цілей.", - повідомляють у Мирноградському міському центрі зайнятості.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Мирноград #занятость #работа
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...