У Покровську пенсіонери, які отримують пенсійні виплати через Ощадбанк, мають можливість отримати електронне пенсійне посвідчення

Покровське об’єднане управління Пенсійного фонду України Донецької області інформує усіх пенсіонерів, які отримують пенсію через відділення АТ «Ощадбанк» про нову та актуальну послугу на даний час - електронне пенсійне посвідчення (абревіатура – ЕПП) пенсіонера.

ЕПП поєднує функції пенсійного посвідчення та банківської платіжної картки, містить електронну інфор мацію про власника посвідчення та електронний підпис.

Електронне пенсійне посвідчення містить електронний цифровий підпис, який дає можливість отримувати електронні документи на веб-порталах Пенсійного фонду та органів влади та навіть з дому переглядати інформацію про розмір пенсії та її складові, дані про страховий стаж, заробіток, сплачені внески, тощо, а також надає можливість написати звернення або записатись на прийом до спеціалістів управління через Інтернет на офіційному сайті Пенсійного фонду.

Щоб отримати модернізований пенсійний документ необхідно звернутися до територіального органу Пенсійного фонду України за місцем фактичного проживання, тобто до відділу обслуговування громадян Покровського об’єднаного управління Пенсійного фонду України (для жителів м. Мирноград - м. Мирноград, вул. Центральна, 13 каб. 104, 113; для жителів м. Покровськ - м. Покровськ, вул. Центральна, 154, каб. 2) та написати заяву на виготовлення ЕПП, в якій вказати відділення Банку, де клієнт бажає отримати ЕПП. Надати Пенсійному фонду паспорт, довідку про присвоєння ідентифікаційного коду та фотокартку розміром 30*25 мм.

Через 30 робочих днів звернутись до банку вказаного в заяві для отримання ЕПП.

За додатковою інформацією просимо звертатися до відділу обслуговування громадян за адресою: м. Мирноград, вул. Центральна, 13 каб. 104, 113; м. Покровськ, вул. Центральна, 154, каб. 2.

У Покровську пенсіонери, які отримують пенсійні виплати через Ощадбанк, мають можливість отримати електронне пенсійне посвідчення, фото-1
пенсійне посвідчення Ощадбанк ПФУ
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать

Комментарии

Ответственный за раздел
Анна Денисенко
Доброго времени суток, уважаемые читатели!
Просим обращаться к редакции сайта с интересующими Вас вопросами. Нам важно знать именно Ваше мнение. Мы работаем для Вас!!!
066-654-64-64
Skype: denisenko_anna25