В Мирнограді відбулась презентація професії за участю «куркулів»

Вчора, 14 серпня в Мирноградському міському центрі зайнятості відбулась презентація професії «швачки» за участю переможців грантової програми «Український донецький куркуль», а саме Ольги Мацюк та Тетяни Сушко. 

Відкриваючи захід заступник директора центру зайнятості Галина Лагуніна зазначила, що для кожного роботодавця питання підбора персоналу завжди є одним з головних. Знайти кваліфікованого та сумлінного працівника не так легко. Аби допомогти підприємцям у пошуку необхідних кадрів, служба зайнятості організовує міні – ярмарки та презентації професій.

«Окрім знань про себе, свої інтереси, схильності, здібності, важливі професійні та життєві цінності, необхідно ще володіти інформацією про стан ринку праці, актуальні професії, які принесуть можливість працевлаштуватися і отримувати постійний стабільний дохід», - наголосила в своїй промові директор центру зайнятості Наталія Базилевич.

Фахівці центру зайнятості повідомили учасникам заходу про можливість здобуття актуальної на ринку праці професії «швачка», зокрема в Донецькому центрі професійно-технічної освіти та проходження стажування під замовлення роботодавця.

Під час заходу своїми здобутками поділився кожен роботодавець, презентував своє підприємство розповівши про особливості роботи, а також надали інформацію про актуальні вакансії на підприємствах, умови праці та соціальний пакет,провели співбесіду з претендентами на вакантні посади.

"Презентація пройшла досить жваво, присутні цікавилися послугами навчання та стажування, умовами та розміром оплати праці, транспортною доступністю та іншими не менш нагальними питаннями.По завершенню фахівці центру зайнятості разом з «куркулями» обговорили шляхи подальшої співпраці щодо навчання та працевлаштування громадян.", - повідомляють у Мирноградському міському центрі зайнятості.

В Мирнограді відбулась презентація професії за участю «куркулів», фото-1 В Мирнограді відбулась презентація професії за участю «куркулів», фото-2 В Мирнограді відбулась презентація професії за участю «куркулів», фото-3
Мирноград занятость работа
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать

Комментарии

Ответственный за раздел
Анна Денисенко
Доброго времени суток, уважаемые читатели!
Просим обращаться к редакции сайта с интересующими Вас вопросами. Нам важно знать именно Ваше мнение. Мы работаем для Вас!!!
066-654-64-64
Skype: denisenko_anna25