![](https://s.06239.com.ua/section/logo/upload/pers/47/logo.png?20240727)
10:58, 16 серпня 2018 р.
Другу добу шахтарі з ДП «Мирноградвугілля» продовжують акцію протесту
![Другу добу шахтарі з ДП «Мирноградвугілля» продовжують акцію протесту Другу добу шахтарі з ДП «Мирноградвугілля» продовжують акцію протесту](/dist-assets/images/cap.jpg)
Другу добу шахтарі з ДП «Мирноградвугілля» продовжують акцію протесту, вимагаючи виплати заробленого за червень і липень. Загальна сума боргу становить 71 мільйон гривень. Про це у Фейсбук пише голова НПГУ Михайло Волинець.
"Таке враження, що на них спустили всіх собак. До гірників застосовують найрізноманітніші методи впливу: вмовляння, особиста профілактична робота. А тим часом 15 серпня п’ятеро гірників 3-ої зміни із шахти «Капітальна» відмовилися підніматися на поверхню. Вони перебувають на глибині 900 метрів. Не мають зв’язку із зовнішнім світом, а отже - не мають об’єктивної інформації. Для владнання ситуації на копальню прибули виконувач обов’язків гендиректора ДП «Мирноградвугілля» та директор шахти «Капітальна». І знову – тиск, вмовляння і суперобіцянки. А тим часом гірники трьох інших копалень зібралися біля адмінбудівлі держпідприємства, де в ці хвилини проводиться мітинг", - йдеться у повідомленні.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
14:00
Вчора
ТОП новини
Спецтема
live comments feed...