На засіданні мирноградського виконкому розглянули питання взаємодії щодо погашення заборгованості перед бюджетом Пенсійного Фонду

15.08.2018 відбулося засідання Виконавчого комітету Мирноградської міської ради на якому ключовим було питання погашення заборгованості зі сплати платежів до бюджету Пенсійного фонду України.

Про стан дотримання законодавства про працю страхувальниками міста, легалізацію зайнятості та заробітної плати доповів секретар Мир ноградської міської ради Пономаренко Олександр Геннадійович. Про стан та перспективи фінансування та виплати пенсій у другому півріччі 2018 року доповіла начальник Покровського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Аржавітіна Неля Вікторівна. Вона наголосила, що ситуація з забезпеченістю потреби на виплату пенсії власними коштами у місті стрімко погіршується. Сьогодні власні надходження покривають лише сьому частину потреби на виплату пенсії.

Неля Вікторівна зазначила, що загальний обсяг заборгованості по не сплачених до бюджету Фонду зобов’язаннях в порівняні з початком року зріс на 32 млн. грн. Так, по всіх платежах до бюджету заборгованість платників м. Мирнограда становить 399 млн. грн

Найбільшу заборгованість має ДП «Мирноградвугілля» - 357 млн.грн. (89,5 % загальної заборгованості).

Підсумовуючи виступ начальник управління, акцентувала увагу присутніх що, заборгованість зі сплати внесків – це не тільки недоотримані бюджетом Фонду кошти, а й втрачений страховий стаж працівників підприємств-боржників.

По винесеним питанням було прийнято рішення про посилення співпраці з органами місцевого самоврядування, територіальними органами Державної фіскальної служби України, відділами виконавчої державної служби Головного територіального управління юстиції України, Головним управлінням держпраці у Донецькій області щодо наповнення бюджету Пенсійного Фонду України, 100% виконання планових завдань та зменшення заборгованості по платежах до Пенсійного Фонду.

На засіданні мирноградського виконкому розглянули питання взаємодії щодо погашення заборгованості перед бюджетом Пенсійного Фонду, фото-1 На засіданні мирноградського виконкому розглянули питання взаємодії щодо погашення заборгованості перед бюджетом Пенсійного Фонду, фото-2
Покровське об'єднане управління Пенсійного фонду України Донецької області
Мирноград виплата пенсій заборгованність
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать

Комментарии

Ответственный за раздел
Анна Денисенко
Доброго времени суток, уважаемые читатели!
Просим обращаться к редакции сайта с интересующими Вас вопросами. Нам важно знать именно Ваше мнение. Мы работаем для Вас!!!
066-654-64-64
Skype: denisenko_anna25