• Головна
  • Шахтарям-інвалідам Покровська розповіли про можливості веб-порталу та актуальні нововедення Фонду
15:52, 17 серпня 2018 р.

Шахтарям-інвалідам Покровська розповіли про можливості веб-порталу та актуальні нововедення Фонду

17.08.2018 в громадській організації «Спілка шахтарів-інвалідів м. Покровська» відбулася зустріч начальника відділу супроводження інформаційних систем та електронних реєстрів №1 Покровського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Мальцевої Наталії Сергіївни з представниками організації.

Фахівець фонду за допомогою відео роликів ознайомила присутніх з можливостями веб -порталу електронних послуг Пенсійного фонду України та процедурою реєстрації на ньому. Учасники заходу дізналися, що зазначений веб-ресурс надає можливість пенсіонерам подати звернення, записатися на прийом, отримувати відомості з власної пенсійної справи щодо суми призначеної пенсії, з урахуванням усіх встановлених надбавок, виду пенсії, закінчення строку виплати пенсії тощо.

Особливу увагу Наталія Сергіївна звернула на нові послуги веб-порталу – безкоштовні смс-повідомлення та отримання довідок з підтверджуючим QR-кодом про розмір пенсії, страховий стаж, заробітну плату та сплачені внески, які є аналогами паперових документів, підписаних відповідальними особами Фонду.

Наприкінці заходу начальник відділу відповіла на питання, проінформувала про роботу агентських пунктів, «Гарячої лінії» та Skype-зв’язку управління.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#шахтарі #Покровськ #веб #портал #зустріч
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...