Шахтарям-інвалідам Покровська розповіли про можливості веб-порталу та актуальні нововедення Фонду

17.08.2018 в громадській організації «Спілка шахтарів-інвалідів м. Покровська» відбулася зустріч начальника відділу супроводження інформаційних систем та електронних реєстрів №1 Покровського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Мальцевої Наталії Сергіївни з представниками організації.

Фахівець фонду за допомогою відео роликів ознайомила присутніх з можливостями веб -порталу електронних послуг Пенсійного фонду України та процедурою реєстрації на ньому. Учасники заходу дізналися, що зазначений веб-ресурс надає можливість пенсіонерам подати звернення, записатися на прийом, отримувати відомості з власної пенсійної справи щодо суми призначеної пенсії, з урахуванням усіх встановлених надбавок, виду пенсії, закінчення строку виплати пенсії тощо.

Особливу увагу Наталія Сергіївна звернула на нові послуги веб-порталу – безкоштовні смс-повідомлення та отримання довідок з підтверджуючим QR-кодом про розмір пенсії, страховий стаж, заробітну плату та сплачені внески, які є аналогами паперових документів, підписаних відповідальними особами Фонду.

Наприкінці заходу начальник відділу відповіла на питання, проінформувала про роботу агентських пунктів, «Гарячої лінії» та Skype-зв’язку управління.

Шахтарям-інвалідам Покровська розповіли про можливості  веб-порталу та актуальні нововедення Фонду, фото-1 Шахтарям-інвалідам Покровська розповіли про можливості  веб-порталу та актуальні нововедення Фонду, фото-2 Шахтарям-інвалідам Покровська розповіли про можливості  веб-порталу та актуальні нововедення Фонду, фото-3 Шахтарям-інвалідам Покровська розповіли про можливості  веб-порталу та актуальні нововедення Фонду, фото-4 Шахтарям-інвалідам Покровська розповіли про можливості  веб-порталу та актуальні нововедення Фонду, фото-5
шахтарі Покровськ веб портал зустріч
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать

Комментарии

Ответственный за раздел
Анна Денисенко
Доброго времени суток, уважаемые читатели!
Просим обращаться к редакции сайта с интересующими Вас вопросами. Нам важно знать именно Ваше мнение. Мы работаем для Вас!!!
066-654-64-64
Skype: denisenko_anna25