Мирноградських роботодавців проконсультували з питань заповнення звітності

17 серпня  в Покровському об’єднаному управлінні Пенсійного фонду України Донецької області відбувся семінар з актуальних питань для роботодавців м. Мирнограда.

Під час проведення семінару начальник відділу супроводження інформаційних систем та електронних реєстрів № 2 Оксана Кирилова звернула увагу присутніх на змінах в формуванні та наданні щомісячної звітності за найманих працівників (Додаток 4) згідно Порядку, затвердженного наказом Міністерства фінансів України від 14.04.2015 №435 з урахуванням змін (Наказ Міністерства фінансів України від 15.05.2018 №511).

Вона розглянула типові помилки та надала рекомендації до заповнення роботодавцями звітності по єдиному соціальному внеску про застрахованих осіб. Також Оксана Анатоліївна проінформувала присутніх про нові електронні послуги, які надає Пенсійний фонд України, повідомила про те, що ставши користувачем веб-порталу громадяни можуть отримувати інформацію, накопичену в базі даних персоніфікованого обліку, здійснювати контроль за даними, щодо сум заробітної плати (доходу), який буде використовуватися в майбутньому при розрахунку розміру пенсії та інших страхових виплат. Крім того, Оксана Кирилова зазначила, що Пенсійним Фондом запроваджено послугу смс-повідомлень та видачі довідок з QR-кодом.

Під час заходу головний спеціаліст фінансово-економічного відділу Корпесьо Катерина Валеріївна ознайомила учасників з негативними наслідками виплати зарплати в «конверті», механізмом зарахування страхового стажу та сплати страхових внесків.  Наприкінці зустрічі запрошені отримали відповіді на запитання та одержали тематичні інформаційні матеріали, - повідомляють у Покровському об’єднаному управлінні Пенсійного фонду України Донецької області.

Мирноградських роботодавців проконсультували з питань заповнення звітності, фото-1
Мирноград ПФУ семинр
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать

Комментарии

Объявления
Разместить объявление в этом блоке Добавить
Ответственный за раздел
Анна Денисенко
Доброго времени суток, уважаемые читатели!
Просим обращаться к редакции сайта с интересующими Вас вопросами. Нам важно знать именно Ваше мнение. Мы работаем для Вас!!!
066-654-64-64
Skype: denisenko_anna25