З 1 по 31 вересня на території держави будуть проводитись профілактичні заходи: позбудься нелегально зброї

З 1 по 31 вересня на території держави будуть проводитись профілактичні заходи: позбудься нелегально зброї, Вера Карпова

Метою заходів є стабілізація криміногенної ситуації, реалізація державної політики у сфері забезпечення прав і свобод людини, інтересів суспільства й держави, протидії злочинності, а також виявлення та вилучення з незаконного обігу зброї, боєприпасів та вибухівки.

Зазначимо, що частиною 1 статті 263 Кримінального кодексу України передбачена відповідальність за незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами. Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі строком до 7 років.

В той же час, згідно третьої частини вищевказаної статті - особа звільняється від кримінальної відповідальності, якщо вона добровільно здала органам влади зброю, бойові припаси, вибухові речовини або вибухові пристрої.

Отже, громадяни, які мають у незаконному володінні мисливську нарізну та гладкоствольну зброю, у зазначений період мають можливість звернутися до територіальних підрозділів дозвільної системи Національної поліції в Донецькій області та зареєструвати її в передбаченому законом порядку, при цьому вони звільняються від кримінальної відповідальності.

Важливо розуміти, що зберігання зброї без дозвільних документів це не тільки кримінальне правопорушення, але й небезпека для оточуючих. Своєчасна здача зброї громадянами може запобігти скоєнню правопорушень із її застосуванням. Нагадуємо, що отримати довідкову інформацію можливо у місцевих відділах поліції або за телефоном 102.

поліція профілактичні_заходи зброя боєприпаси
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать

Комментарии

Ответственный за раздел
Анна Денисенко
Доброго времени суток, уважаемые читатели!
Просим обращаться к редакции сайта с интересующими Вас вопросами. Нам важно знать именно Ваше мнение. Мы работаем для Вас!!!
066-654-64-64
Skype: denisenko_anna25