У Покровському історичному музеї створено виставку «Доблесна шахтарська праця»

У Покровському історичному музеї створено виставку «Доблесна шахтарська праця», Анна Онипко

Остання неділя серпня для мешканців нашого міста є дуже знаменною, адже саме в цей день відзначають своє професійне свято працівники вугільної промисловості. В нашому місті працюють флагмани вугільних підприємств України – шахта «Краснолиманська» та ПАТ ШУ «Покровське», на яких задіяна значна кількість мешканців Покровська.

Шахтарська праця, завжди була наповнена особливим духовним змістом, адже це не просто піт і сльози, колосальні зусилля, непорушна самовідданість, честь і професіоналізм. Спускаючись у шахту, шахтар залишає на поверхні весь свій страх, тому, що під землею йому зовсім немає місця. Він бере з собою надію і любов, бо знає, що це те єдине, яке не залищить його навіть там, під землею.

Тож аби вшанувати шахтарів та їх нелегку працю, у Покровському історичному музеї було створено виставку «Доблесна шахтарська праця», присвячену не лише Дню Шахтаря, а й 60-річчю з дня заснування шахти «Краснолиманська».

Саме у 1958 році шахта розпочала свою роботу. Розвиток підприємства відбувався швидкими темпами, і вже у 1959 році були досягнуті небувалі для нашого краю темпи проходки – 320-метрів в місяць. А в квітні 1962 року, на 20 місяців раніше запланованого, «Краснолиманська» досягла проектної потужності і вийшла на рівень видобутку вугілля – 4017 тон вугілля на добу.

Досягнення шахтарів високо оцінені керівництвом держави, області та галузі. За визначні трудові здобутки з видобутку вугілля гірники були неодноразово відмічені нагородами та почесними званнями.

У 1995 році, коли шахта переживала не легкі часи, її очолив Пастернак Зиновій Григорович. Завдяки своїм високим професійним знанням, вмілому керівництву він зумів стабілізувати роботу шахти ти забезпечити щорічне збільшення видобутку вугілля.

За досягнення високих показників з видобутку вугілля, значний особистий внесок у розвиток ефективності підприємства Зиновій Григорович неодноразово був нагороджений орденами та визнаний «Заслуженим шахтарем України».

Гірницька справа завжди вимагає мудрості і хороших продуманих рішень. Вона не терпить легковажності і не прощає помилок.Тож напередодні Дня Шахтаря хочеться привітати Всіх, хто пов’язав своє життя з гірською справою, побажати міцного здоров’я, гарних умов праці та доброго сімейного щастя і запросити на виставку «Доблесна шахтарська слава», яка буде діяти до 31 серпня.

У Покровському історичному музеї створено виставку «Доблесна шахтарська праця», фото-1
У Покровському історичному музеї створено виставку «Доблесна шахтарська праця», фото-2
У Покровському історичному музеї створено виставку «Доблесна шахтарська праця», фото-3
Покровський історичний музей
Краснолиманська Покровськ музей 60 виставка
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать

Комментарии

Объявления
Разместить объявление в этом блоке Добавить
Ответственный за раздел
Анна Денисенко
Доброго времени суток, уважаемые читатели!
Просим обращаться к редакции сайта с интересующими Вас вопросами. Нам важно знать именно Ваше мнение. Мы работаем для Вас!!!
066-654-64-64
Skype: denisenko_anna25