У грудні у Покровську відбудеться презентація першого фестивалю «Наше Різдво на Донеччині»

Напередодні Дня Незалежності та щорічної наради послів Міністерство закордонних справ України біля центрального входу (пл. Михайлівська, 1) відкрило для вільного доступу вуличну фотовиставку “Культурна дипломатія України: світовий тріумф Щедрика”, яка популяризує історичні гастролі Української Хорової Капели (УРК) (1919-1924 роки), під час яких було презентовано світу пісню “Щедрик”, яка нині є найбільш пізнаваною різдвяною піснею у світі.

Проект по відзначенню 100-річчя з початку гастролей УРК країнами Європи та Америки було ініційовано підприємцями Донеччини, Покровською (Донецька область) та Тульчинською (Вінницька область) міськими Радами.

Наступним етапом Проекту є демонстрація за підтримки Українського інституту національної пам'яті виставки у період вересень-грудень 2018 р. регіонами України, а також презентація першого фестивалю «Наше Різдво на Донеччині» в місті Покровськ (грудень 2018 року), в рамках якого передбачається всеукраїнський конкурс хорових колективів України “Щедрик-фест”.

Хор - переможець конкурсу здійснить у травні-грудні 2019 року за підтримки Асоціації Хорів Європи (European Choral Association) ювілейне турне країнами Європи (Австрія, Бельгія, Великобританія, Німеччина, Франція, Чехія, Швейцарія) і Америки (США, Канада).

Турне має на меті не тільки популяризацію історії «Щедрика», а і просування українських економічних інтересів за підтримки культурної дипломатії України.

У зв’язку з цим, за участю Торгово-промислової палати України та Українського союзу промисловців та підприємців розробляється презентаційна програма гастролей, яка буде передбачати просування українських торгових марок і товарів на світовому ринку, пошук міжнародних партнерів для залучення інвестицій до економіки України та відновлення інфраструктури, створення нових робочих потужностей для населення, яке проживає в Донбасі на контрольованих Україною територіях, а після встановлення миру - на території всієї Донеччини.

8 вересня фотовиставка буде урочисто відкрито у Вінниці під час святкування 655-ти річчя міста.

різдво фестиваль Покровськ
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать

Комментарии

Ответственный за раздел
Анна Денисенко
Доброго времени суток, уважаемые читатели!
Просим обращаться к редакции сайта с интересующими Вас вопросами. Нам важно знать именно Ваше мнение. Мы работаем для Вас!!!
066-654-64-64
Skype: denisenko_anna25