У Покровському районі відкрилися нові агентські пункти

У Покровському районі відкрилися нові агентські пункти, Анна Онипко

Сьогодні розпочали свою роботу агентські пункти з надання послуг з пенсійного забезпечення в Миколаївській, Сонцівській, Срібненькій та Новотроїцькій сільських радах.

У відкритті дистанційних робочих місць взяли участь начальник головного управління Пенсійного фонду України в Донецькій області Наталія Рад, перший заступни к голова Покровської районної державної адміністрації Олександр Зябрев, заступник голови Покровської районної ради Надія Масло, начальник Покровського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Неля Аржавітіна. Голова Миколаївської сільської ради Дмитро Федаш, голова Сонцівської сільської ради Павло Кудінов, голова Срібнянської сільської ради Олександр Седаш та голова Новотроїцької сільської ради Сергій Алдабаєв.

Відтепер жителі цих рад та навколишніх сіл (усього майже 5 тис. осіб, третина з яких – пенсіонери) які значно віддалені від районного центру, зможуть отримати послуги з пенсійних питань безпосередньо за місцем проживання, не витрачати час та кошти на проїзд.

Прийом громадян будуть проводити працівники відділу обслуговування громадян Покровського об’єднаного управління Пенсійного фонду України один раз на місяць згідно графіку. Відвідувачі матимуть змогу отримати довідкову інформацію чи консультативну допомогу з питань пенсійного законодавства, замовити та одержати необхідну довідку про розмір пенсії, виписку з облікової картки застрахованої особи, отримати виготовлене пенсійне посвідчення або надану раніше трудову книжку, подати заяву на отримання допомоги у витребуванні документів, необхідних для підтвердження стажу чи заробітної плати, зареєструватися на Веб-порталі електронних послуг Пенсійного фонду України тощо.

Прийом громадян здійснюватиметься також в режимі скайп-зв’язку.

На теперішній час на території м. Покровська, Покровського району та м. Мирнограду, які обслуговує управління, відкрито 14 інтерактивних робочих місць та 8 агентських пунктів. За час роботи дистанційних робочих місць надано 526 послуг, за консультаціями через skype-зв’язок звернулось понад 200 осіб.

Територіальні управління Донеччини подовжують співпрацю з органами місцевої влади. В подальшому планується відкриття віддалених робочих місць і в інших населених пунктах.

У Покровському районі відкрилися нові агентські пункти, фото-1 У Покровському районі відкрилися нові агентські пункти, фото-2 У Покровському районі відкрилися нові агентські пункти, фото-3 У Покровському районі відкрилися нові агентські пункти, фото-4 У Покровському районі відкрилися нові агентські пункти, фото-5 У Покровському районі відкрилися нові агентські пункти, фото-6 У Покровському районі відкрилися нові агентські пункти, фото-7 У Покровському районі відкрилися нові агентські пункти, фото-8 У Покровському районі відкрилися нові агентські пункти, фото-9 У Покровському районі відкрилися нові агентські пункти, фото-10
агентські пункти Покровський район
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать

Комментарии

Ответственный за раздел
Анна Денисенко
Доброго времени суток, уважаемые читатели!
Просим обращаться к редакции сайта с интересующими Вас вопросами. Нам важно знать именно Ваше мнение. Мы работаем для Вас!!!
066-654-64-64
Skype: denisenko_anna25