В Мирнограді відбувся тренінг з основ бізнес-планування

Вчора, 29 серпня в рамках діяльності Центру розвитку підприємництва фахівці Мирноградського міського центру зайнятості провели тренінг з основ бізнес-планування за участю заступника мирноградського міського голови Наталії Маслової та начальника відділу економіки Мирноградської міської ради Сергія Руденко.

«Ми хочемо щоб в нашому місті дедалі більше з’являлося молодих креативнихбізнесменів з інноваційним мисленням. Але де взяти кошти для реалізації майбутньої бізнес-ідеї? З чого розпочати бізнес-план та як його ефективно обґрунтувати? Саме про це ви дізнаєтесь під час сьогоднішнього тренінгу», - наголосила заступник директораГалинаЛагуніна, відкриваючи захід.

Заступник начальника відділу активної підтримки безробітних Ірина Молодоря зупинилась на питаннях участі у міжнародних фінансових проектах. Зокрема надала змістовну інформацію, щодо участі у програмі «Український донецький куркуль» та особливостях складання успішного бізнес-плану. «Проект надає безвідсоткову та безповоротну фінансову допомогу для розвитку бізнесу підприємцям, які впроваджують діяльність в Донецькій області»,- зазначив начальник відділу економіки Сергій Руденко.

Під час заходу відбулось жваве обговорення щодо розробки бізнес-планів, якісної підготовки саме фінансового плану, адже в ньому визначається потреба у інвестиціях, передбачаються джерела фінансування, розраховується строк за який проект окупиться.

«Наприкінці заступник міського голови Наталія Маслова побажала слухачам успіхів та реалізації знань та навичок отриманих на тренінгу.Запрошуємо на наступну зустріч бізнесменів, підприємців-початківців та всіх бажаючих створити власну справу, яка відбудеться 5 вересня 2018 року о 10:00!», - повідомляють у Мирноградському міському центрі зайнятості.Довідки за: телефоном (06239)7-60-11 або

Мирноград занятость работа
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать

Комментарии