• Главная
  • Навіщо в Покровську поліцейські завітали до навчальних закладів
16:07, 3 сентября 2018 г.

Навіщо в Покровську поліцейські завітали до навчальних закладів

В Покровську поліцейські завітали до навчальних закладів і підтримали першокласників, які в цьому році вперше в житті сіли за шкільні парти. А селидівські та мирноградські вартові порядку провели з учнями профілактичні бесіди, побажали успіхів у навчанні та закликали до тісної співпраці.

Навіщо в Покровську поліцейські завітали до навчальних закладів, фото-1

Першого, а в деяких третього вересня, в школах Покровської оперативної зони розпочався новий навчальний рік. Інспектори ювенальної превенції поліції не залишилися осторонь цієї події, а навпаки – прийшли привітати та підтримати школяриків, які тільки-но розпочинають своє шкільне життя. Так, покровські дитячі поліцейські завітали до першокласників ЗОШ № 14 та 15 й розповіли їм про найважливіші правила безпеки як у школі, так і вдома та на вулиці.

Навіщо в Покровську поліцейські завітали до навчальних закладів, фото-2
Навіщо в Покровську поліцейські завітали до навчальних закладів, фото-3

«Ми вітаємо вас із тим, що тепер ви учні! Ви стали дорослішими і самостійнішими, а це означає, що і відповідальнішими. Завжди пам’ятайте про правила поведінки в школі, уважно слухайте своїх вчителів, товаришуйте один із одним, допомагайте батькам і знайте, що ми, правоохоронці, завжди поряд із вами. Ми ще не раз будемо зустрічатися з вами, нагадувати правила безпеки та дорожнього руху, роз’яснювати вам ваші права й обов’язки. Сподіваюсь, що ми станемо добрими приятелями і в подальшому ви вступите до ланки найактивнішої молоді нашого міста – «Ланки майбутніх поліцейських»,- привітала першокласників інспектор ювенальної превенції Покровського відділу поліції Ірина Грицай.

Навіщо в Покровську поліцейські завітали до навчальних закладів, фото-4
Навіщо в Покровську поліцейські завітали до навчальних закладів, фото-5

Селидівські та мирноградські правоохоронці відвідали місцеві навчальні заклади і в цей святковий день провели профілактичні бесіди, під час яких нагадали дітям правила безпечної поведінки. Поліцейські закликали дітлахів бути обережними: не розмовляти із незнайомцями, не порушувати правила дорожнього руху, а також бути дружніми, поважати один одного та слухатися вчителів.Правоохоронці наголосили, що діти завжди можуть звертатися за допомогою чи порадою до поліцейського.

Навіщо в Покровську поліцейські завітали до навчальних закладів, фото-6
Навіщо в Покровську поліцейські завітали до навчальних закладів, фото-7
Навіщо в Покровську поліцейські завітали до навчальних закладів, фото-8
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#поліцейські #Покровськ #учні #завітали
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Комментарии

Объявления
live comments feed...