• Главная
  • В Мирнограді говорили про легальне працевлаштування
09:22, 4 сентября 2018 г.

В Мирнограді говорили про легальне працевлаштування

В Мирноградському міському центрі зайнятості для роботодавців провели семінар «Легалізація зайнятості – крок назустріч вашим працівникам». Метою заходу було розкрити переваги легального працевлаштування в Україні та застерегти від шахрайства при працевлаштуванні. Тому на захід було запрошено головного державного інспектора відділу контролю західного напрямку Управління з питань праці Головного управління Держпраціу Донецькій області Олену Рослякову.

В ході семінару вона зазначила: «Останнім часомусечастіше доводиться стикатися з таким негативнимявищем, як використаннянайманоїпрацігромадян без оформленнятрудовихвідносин – «тіньовою» зайнятістю». Далі ознайомила роботодавців з порядком укладанняцивільно-правової угоди, порядком оформлення стажування на робочому місці, навела прикладипереваглегальноїзайнятості та проінформувала про штрафні санкції до роботодавців, які порушують порядок оформлення трудових відносин.

Начальник відділу взаємодії з роботодавцями Тетяна Шупер нагадала присутнім про можливість отримання компенсацій за працевлаштування безробітних за направленням служби зайнятості По завершенню семінару присутні отримали відповіді на свої запитання.
ъ

Приємним закінченням заходу стало поздоровлення присутніх працівників малого бізнесу з Днем підприємця України, який вже традиційно відзначається в першу неділю вересня. Директор центру зайнятості Наталія Базилевич зазначила: «Запровадження цього свята на державному рівні – це визнання тієї ролі, яку відіграють у розвитку вітчизняної економіки підприємництво і приватна ініціатива. Розвиток підприємництва дає можливість вирішувати ряд найактуальніших соціально-економічних проблем, створює нові робочі місцяпередбачає зміцнення економіки». Вона побажала прсутнім міцного здоров'я, успіхів та нескінченної ділової енергії для втілення нових бізнес-проектів у тісній співпраці із службою зайнятості.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#Мирноград #занятость #работа
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Комментарии

Объявления
live comments feed...