• Главная
  • Кінолог з Тернопільщини розповів як разом із службовим собакою виявляють зброю в Покровську
Якщо твій напарник пес
10:10, 6 сентября 2018 г.

Кінолог з Тернопільщини розповів як разом із службовим собакою виявляють зброю в Покровську

Якщо твій напарник пес
Кінолог з Тернопільщини розповів як разом із службовим собакою виявляють зброю в Покровську

Придані сили кінологів зі всієї України продовжують нести службу на території Донецької області. Наразі в Покровськ із Тернопільщини прибув інспектор-кінолог Володимир Савицький із своєю 6-річною напарницею – німецькою вівчаркою Рутою. Головне завдання поліцейського дуету – не допустити потрапляння зброї та вибухівки на мирну територію.

Кінолог з Тернопільщини розповів як разом із службовим собакою виявляють зброю в Покровську, фото-1

Володимир Савицький вже сьомий рік працює кінологом і не уявляє себе в іншій сфері, адже він впевнений що кінолог – це не професія, це покликання. Із своєю підопічною Рутою вони працюють разом вже 6 років. Про чотирилапу помічницю кінолог говорить, що вона має добрий характер, контакт­наі дуже добре знає свою роботу.

«Руту я обрав сам, їй було тоді лише місяць і з того часу ми жодного разу не розлучались. Ми вже втретє несемо службу на сході України, до цього були в Луганській області. Службова вівчарка натренована на пошук вибухових речовин та зброї. І за роки своєї служби вже досягла не мало результатів. Так, за допомогою Рути ми знаходили і зброю, і набої, а отже врятували людські життя», - розповідає інспектор-кінолог.

Собака в роботі кінологів – це індикатор, який сигналізує про наявність небезпеки, в той час як кінолог для собаки – головний провідник. Та найбільшої ефективності роботи цього тандему можна досягти лише завдяки довірі й взаєморозумінню. І в цьому дуеті панує повна згода. Володимир безпомилково розшифровує кожен рух Рути, відчуває, коли вона стривожена або втомлена, і точно знає коли собака відчуває небезпеку.

Кінолог з Тернопільщини розповів як разом із службовим собакою виявляють зброю в Покровську, фото-2
Кінолог з Тернопільщини розповів як разом із службовим собакою виявляють зброю в Покровську, фото-3
Кінолог з Тернопільщини розповів як разом із службовим собакою виявляють зброю в Покровську, фото-4

Наразі на території держави тривають профілактичні заходи спрямовані на вилучення із незаконного обігу зброї та вибухівки, тож сподіваємось, що завдяки поліцейському дуету з Тернопільщини у зловмисників не буде жодного шансу незаконно провести зброю через покровські блокпости.

Кінолог з Тернопільщини розповів як разом із службовим собакою виявляють зброю в Покровську, фото-5
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#кінолог #Покровськ #Рута #поліція
0,0
Оцените первым
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Комментарии

Объявления
live comments feed...