• Главная
  • До уваги покровчан: якщо Ви знаєте де мешкає громадянин, який ухиляється від проходження служби зателефонуйте до військкомату
12:00, 6 сентября 2018 г.

До уваги покровчан: якщо Ви знаєте де мешкає громадянин, який ухиляється від проходження служби зателефонуйте до військкомату

До уваги покровчан: якщо Ви знаєте де мешкає громадянин, який ухиляється від проходження служби зателефонуйте до військкомату

Напередодні початку осіннього призову на строкову військову службу, який розпочнеться з 01.10.2018 р. кожен громадянин України чоловічої статі у віці від 18 до 27 років повинен прибути до військового комісаріату з метою уточнення облікових даних. Тому з метою попередження випадків ухилення від проходження строкової військової служби надаємо наступну інформацію:

Згідно вимог п.8 ст.15 Закону України «Про військовий обов’язок і військову службу» призовники, яким надійшла повістка на прибуття до призовної дільниці для проходження призовної комісії, зобов'язані прибути в пункт і у термін, зазначені в повістці.

У разі якщо за будь-яких обставин повістка не надійшла, громадяни призовного віку зобов'язані з'явитися до призовної дільниці в десятиденний термін з дня початку відповідного чергового призову, визначеного Указом Президента України.

Матеріали щодо осіб, які не з’явились без поважних причин до військового комісаріату будуть направлені до слідчих органів Національної поліції, прокуратури для відкриття кримінального провадження згідно із ст. 335 Кримінального кодексу України, що тягне за собою позбавлення волі на термін до 3 років.

До відома громадян повідомляємо, що відповідно рішення Ради Національної Безпеки і Оборони України від 28.08.2014р. «Про невідкладні заходи щодо захисту України, зміцнення її обороноздатності» введеної в дію Указом Президентом України від 24.09.2014р. №744, зазначено, що громадяни, які призиваються на строкову військову службу, не залучаються до виконання завдань в зоні ООС (АТО), дотримання цієї вимоги стоїть на суворому контролі у силових відомствах та Президента України.

Кожен, чоловік, громадянин України повинен виконати свій Конституційний обов’язок та стати на захист нашої держави – України, а не ховатися за спинами дружин та дітей, як це роблять сепаратисти на Сході України, втікати за кордон де працювати як РАБ.

Якщо Ви знаєте де мешкає громадянин, який ухиляється від проходження строкової військової служби зателефонуйте до Покровсько-Ясинуватського ОМВК:

06239-2-05-05

095-120-69-27

063-554-43-38

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#Покровськ #військкомат #ухиляється #служба #зателефонуйте
0,0
Оцените первым
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Комментарии

Объявления
live comments feed...