• Головна
  • В Мирнограді підбили підсумки оздоровлення дітей пільгових категорій
14:35, 6 вересня 2018 р.

В Мирнограді підбили підсумки оздоровлення дітей пільгових категорій

Підсумки оздоровлення дітей міста Мирноград пільгових категорій та тих, які виховуються в сім’ях з дітьми протягом 2018 року.

Станом на 01.09.2018 року на оздоровлення дітей, які потребують соціальної уваги та підтримки та дітей, які виховуються в сім’ях з місцевого бюджету виділено: 564,35 гривень, з них: 60,00 гривень делеговано до обласного бюджету до департаменту сім’ї, молоді та спорту Донецької обласної державної адміністрації та оздоровлено:1 дитину – інваліда, 1 дитину, яка знаходиться на диспансерному обліку, 1 дитину з багатодітної родини у ДЗОВ «Брусіно»; 2 дитини, позбавлених батьківського піклування, 2 дитини, які знаходиться на диспансерному обліку, 1 – обдаровану дитину у КП ОДМСОК «Перлина Донеччини».

На 198,45 гривень Виконавчим комітетом Мирноградської міської ради закуплено 27 путівок до дитячого закладу оздоровлення та відпочинку санаторного типу «Факел» м. Бердянськ самостійно (з 03.06.-23.06.2018), 22,00 гривень витрачено на перевезення дітей пільгових категорії до місць відпочинку та у зворотному напрямку, 163,0 гривень – виділено на роботу пришкільних таборів, 120,900 гривень виділено на організацію заходів, направлених на часткове відшкодування вартості путівок дитячим закладам здоровлення та відпочинку Донецької області за послуги з оздоровлення дітей, які виховуються в сім’ях.

Станом на 01.09.2018 сектором у справах сім’ї та молоді Відділу сім’ї, молоді та спорту Мирноградської міської ради було оздоровлено 139 дітей, які потребують соціальної уваги та підтримки та дітей, які виховуються в сім’ях. До ДП «УДЦ «Молода гвардія» за рахунок державного бюджету було направлено: 1 дитину загиблого шахтаря, 2- дитини з малозабезпеченої родини, 1 дитину-інваліда, 3 – обдаровані дитини. До державного підприємства України "Міжнародний дитячий центр "Артек" Київської області було направлено 1 дитину з малозабезпеченої родини, 1 дитину з багатодітної родини, 1 – обдаровану дитину. До дитячого закладу оздоровлення та відпочинку санаторного типу «Факел» м. Бердянськ за рахунок місцевого бюджету було направлено на оздоровлення та відпочинок: 10 дітей-сиріт, дітей позбавлених батьківського піклування; 3 дитини з багатодітних родин; 3 дитини з малозабезпечених родин; 4 дитини-внутрішньо переміщені особи; 4 дитини, батьки яких є учасниками АТО; 3 дитини, які знаходиться на диспансерному обліку.

Згідно методики організації заходів, направлених на часткове відшкодування вартості путівок дитячим закладам оздоровлення та відпочинку Донецької області за послуги з оздоровлення дітей, які виховуються в сім’ях з дітьми сектором у справах сім’ї та молоді Відділу сім’ї, молоді та спорту Мирноградської міської ради було направлено на оздоровлення та відпочинок 65 дітей, які виховуються в сім’ях: до ДЗОВ «Яструбок» м.Святогірськ та 44 дитини, до ДОЦ «Дружба» Великоновоселківського району 5 дітей, до ДЗОВ «Сонячний» місто Святогірськ було направлено 14 дітей та 2 дитини були направлені на оздоровлення та відпочинок до комунального підприємства «Обласний дитячо-молодіжний санаторно-оздоровчий комплекс»«Перлина Донеччини» м. Святогірська.

За кошти обласного бюджету сектором у справах сім’ї та молоді Відділу сім’ї, молоді та спорту Мирноградської міської ради було направлено 6 дітей, позбавлених батьківського піклування до ТОВ Курортне об’єднання"Сонячний берег " Одеської області з 13.07 по 02.08.2018. До ДЗОВ «Брусіно» місто Красний Лиман було 2 дитини – сироти та 1 дитина, яка знаходиться на диспансерному обліку з 27.07по 16.08.2018, 5 дітей, позбавлених батьківського піклування направлено на оздоровлення та відпочинок до КП ОДМСОК «Перлина Донеччини» з 09.08 по 29.08.2018; 1 дитина з багатодітної родини, 2 дитини-сироти, позбавлених батьківського піклування, 1дитина-інвалід, 3 дитини, зареєстровані, як внутрішньо переміщені особи, 1 дитина, батьки яких є учасниками бойових дій було направлено до ТОВ Курортне об’єднання "Сонячний берег " Одеської області з 04.08 по 24.08.2018, - повідомляють у Мирноградській міській раді. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Мирноград #дети #отдых
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...