• Головна
  • Мирноградські правоохоронці та лігівці підвищують правову свідомість школярів
16:04, 11 вересня 2018 р.

Мирноградські правоохоронці та лігівці підвищують правову свідомість школярів

Аби школярі з раннього віку знали про свої права і обов’язки та зростали законослухняними громадянами, інспектори ювенальної превенції Мирноградського відділення поліції відвідують навчальні заклади міста й в доступній для дітей формі навчають їх праву. Не забувають «гості в погонах» нагадувати школярам і правила безпеки, а допомагають їм в цьому, як завжди, – учасники «Ліги майбутніх поліцейських».

Минуло трохи більше тижня, як хлопці та дівчата повернулися до шкільних занять. Їм належить дізнатися багато цікавого з уроків та завдань, які підготували для них вчителі. Співробітників поліції теж можна додати до складу педагогів, тому що правоохоронці регулярно проводять із школярами правові уроки та уроки особистої безпеки.

Так, на минулому тижні інспектори ювенальної превенції Мирноградського відділення поліції Олександр Савірський та Антон Сябрук відвідали загальноосвітні школи №5, №10 та ліцей «Гармонія». Для учнів молодших класів правоохоронці провели уроки безпеки, під час яких детально розібрали Правила дорожнього руху та в ігровій формі пояснили хлопцям та дівчатам, як діяти у випадках, коли ті знайдуть невідомі речі, які можуть виявитися небезпечними для їхнього життя. Аби діти краще запам’ятали почуте, поліцейські принесли із собою плакати та пам’ятки, на яких були показані саме ті небезпечні предмети, яких в жодному випадку не можна торкатися. Також на плакатах був перелік дій, які треба виконувати тому, хто знайшов щось незнайоме та небезпечне. Діти пообіцяли правоохоронцям дотримуватись правил і сказали, що добре пам’ятають, про існуючий мобільний додаток «102» й вміють ним користуватися.

Мирноградські правоохоронці та лігівці підвищують правову свідомість школярів, фото-1
Мирноградські правоохоронці та лігівці підвищують правову свідомість школярів, фото-2
Мирноградські правоохоронці та лігівці підвищують правову свідомість школярів, фото-3
Мирноградські правоохоронці та лігівці підвищують правову свідомість школярів, фото-4

А до старшокласників поліцейські вже традиційно завітали із своїми помічниками – учасниками «Ліги майбутніх поліцейських». Так, старший інспектор ювенальної превенції поліції Олександр Савірський розповів учням про права та обов’язки неповнолітніх, види відповідальності за вчинення правопорушень, ознайомили зі статистикою вчинення неповнолітніми злочинів та правопорушень. Правоохоронець зауважив, що правопорушення, вчинені дітьми, не залишаються безкарними. За неналежне виконання своїх обов’язків щодо виховання дітей, до адміністративної відповідальності притягують батьків, а самих неповнолітніх порушників ставлять на облік.

Мирноградські правоохоронці та лігівці підвищують правову свідомість школярів, фото-5
Мирноградські правоохоронці та лігівці підвищують правову свідомість школярів, фото-6
Мирноградські правоохоронці та лігівці підвищують правову свідомість школярів, фото-7

"Під час таких заходів ми намагаємося донести до дітей, які саме вчинки є неправильними та неправомірними, що у поводженні однолітків чи дорослих відносно них має насторожити та потребує звернення за допомогою до батьків, вчителів чи нас – поліцейських. Ми радо прийдемо на допомогу, підтримаємо й захистимо неповнолітніх в разі необхідності. Кожен громадянин правової країни повинен бути обізнаним у питанні особистого права, а також повинен старанно виконувати свої обов’язки і ми будемо сприяти тому, аби учні з раннього віку про це знали",- зазначив інспектор ювенальної превенції поліції Антони Сябрук.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#поліція #школярі #Мирноград
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...