• Головна
  • Що таке «булінг» та як діяти юним покровчанам, якщо потрапили в групу ризику чи стали свідком подібного «явища»
11:51, 12 вересня 2018 р.

Що таке «булінг» та як діяти юним покровчанам, якщо потрапили в групу ризику чи стали свідком подібного «явища»

Що таке «булінг» та як діяти, якщо ви потрапили в групу ризику чи стали свідком подібного «явища» - розповіли школярам 7 та 8 класів загальноосвітньої школи №6 інспектор ювенальної превенції Покровського відділу поліції Яна Смага та представники інших державних служб міста.

Зустріч із школярами розпочалася з того, що правоохоронець познайомила їх із таким поширеним в наш час поняттям, як «булінг». «Булінг - це форма жорстокого поводження, коли фізично або психічно сильний індивід або група таких отримує задоволення, завдаючи біль або насміхаючись, домагаючись покірності і поступок, заволодіваючи майном слабшого. Форми шкільного булінгу можуть бути різними: систематичні глузування, вимагання, фізичні і психічні приниження, різного виду знущання, бойкот і ігнорування, псування особистих речей і інше. В групі ризику може виявитися практично будь-хто. Головне в такому випадку – не тримати проблему в собі, а спробувати знайти підтримку серед друзів чи дорослих, поділитися нею із батьками, звернутися до психолога, а також зателефонувати на 102»,- пояснила інспектор ювенальної превенції поліції Яна Смага.

Що таке «булінг» та як діяти юним покровчанам, якщо потрапили в групу ризику чи стали свідком подібного «явища», фото-1
Що таке «булінг» та як діяти юним покровчанам, якщо потрапили в групу ризику чи стали свідком подібного «явища», фото-2

Поліцейський також зауважила, що найчастіше жертвами булінгу стають діти із низькою самооцінкою, невпевнені в собі, сором’язливі, замкнуті, чутливі, схильні до депресії, ті, що не мають близького друга або фізично слабші за ровесників. Такі діти не можуть постояти за себе і через це страждають морально і фізично й потребують захисту.

Представники юстиції та РАГСу зазначили, що інструментами боротьби із булінгом у навчальних закладах є бесіда директора, вчителів, психолога та батьків, як і з жертвою цього «явища», так і з його ініціатором. Також важливо вчасно помітити, що хлопець чи дівчина відчуває дискомфорт при спілкуванні із іншими й допомогти такій дитині адаптуватися в суспільстві.

Присутні учні сказали, що для них прослухана інформація була не тільки цікавою, а й корисною, а де хто з дівчат та хлопців зізналися, що помічали ознаки булінгу і серед своїх знайомих.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#булінг #поліція #Покровськ #учні
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...