• Главная
  • Маєш ідею розвитку міста Покровськ? Бери участь у конкурсі кращих молодіжних ініціатив
12:21, 20 сентября 2018 г.

Маєш ідею розвитку міста Покровськ? Бери участь у конкурсі кращих молодіжних ініціатив

Маєш ідею розвитку міста Покровськ? Бери участь у конкурсі кращих молодіжних ініціатив

У Конкурсі проектів можуть брати участь жителі міста від 18 років, які мають ідею щодо розвитку локальної громади та покращення привабливості міста Покровськ. Термін подачі проектних ідей від учасників конкурсу триває до 30 вересня 2018 р. включно.

Всі проекти мають бути реалізовані до 31 травня 2019 року.

Автори проектів, чиї ідеї виявляться найбільш цікавими та дієвими за оцінкою експертної комісії, будуть запрошені на тренінг від Британської Ради, під час якого майстри — фасилітатори допоможуть учасникам доопрацювати їхні ідеї та нададуть свої рекомендації по їх реалізації. Тренінг відбудеться 23-25 жовтня. А 26 жовтня учасники презентують доопрацьовані проекти конкурсній комісії, яка визначить переможців. Час на презентацію — всього 5 хвилин.

Пріоритетні напрямки проектів:

Туристичні

Формування іміджу міста та розробка брендінгу; прокладання еко-стежок; розробка та апробація екскурсій для гостей та жителів міста і району; створення нових туристичних атракцій.

Молодіжні

Запропонуйте проекти, які підтримуватимуть молодих людей, їх активність та ідеї творчої молоді. Чекаємо ідеї на підвищення рівня взаємодії та впровадження платформ спільної дії.

Спортивні

Запропонуйте на конкурс цікаві та інноваційні ідеї заходів, подій та активного відпочинку, які б популяризували серед жителів, особливо, молоді міста здоровий спосіб життя.

Культурні

Придумайте, яким чином можна розвинути культуру міста, і зробити більш яскравим культурне життя Покровська. Запропонуйте оригінальні заходи або фестивалі.

Екологічні

Придумайте, яким чином можна дадати більшої гармонії з природою, покращити стан екології і рівень екологічної культури жителів своєї громади.

Громадський простір

Облаштування місць відпочинку та мальовничих куточків міста, підвищення рівня комфорту паркових та зелених зон для відпочинку і громадських зустрічей.

Інклюзивні рішення

Проекти, які можуть бути спрямовані на забезпечення доступу до міських, сільських та туристичних об’єктів людей з людей з інвалідністю.

IT проекти

Застосування сучасних інформаційних технологій для підвищення рівня комфорту і безпеки в місті, створення інноваційних проектів.

Заповнити онлайн — заявку можна за посиланням.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#Покровськ #молодіжні_ініціативи #конкурс #проект
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Комментарии

Объявления
live comments feed...