![](https://s.06239.com.ua/section/logo/upload/pers/47/logo.png?20240727)
11:40, 14 вересня 2018 р.
В Мирнограді говорили про позбавлення гендерних стереотипів
Вчора, 13 вересня у Мирноградському міському центрі зайнятості відбувся семінар з гендерних питань. Під час семінару присутні ознайомились з поняттями про рівність особистості, незалежно від статі, віку, професії тощо, з наявними гендерними стереотипами в сучасному суспільстві, пошук можливих рішень для подолання зазначених проблем.
Фахівець центру зайнятості Любов Міркіданова наголосила, що гендерна рівність є основою захисту прав людини, функціонування демократії, економічного зростання та конкурентоспроможності як окремої людини, так і країни в цілому. Присутніх ознайомили з питаннями дотримання законодавства про працю, в тому числі усунення дискримінаційних норм гендерної політики, про діяльність громадських організацій, що захищають права жінок. Під час семінару учасники активно обговорювали питання ефективного пошуку роботи, самопрезентації та самоосвіти.
"Семінари з гендерної тематики сприяють формуванню навичок ефективної взаємодії між людьми різної статі, що є запорукою успіху в пошуку роботи та пристосування до нового професійного середовища.
Присутні брали активну участь у спілкуванні, обмінювалися думками: як набути впевненості у власних силах та підвищити рівень самооцінки.", - наголошують у Мирноградському міському центрі зайнятості.
![В Мирнограді говорили про позбавлення гендерних стереотипів , фото-1 В Мирнограді говорили про позбавлення гендерних стереотипів , фото-1](/dist-assets/images/cap.jpg)
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
14:00
Вчора
ТОП новини
Спецтема
live comments feed...