• Головна
  • В Мирнограді говорили про позбавлення гендерних стереотипів
11:40, 14 вересня 2018 р.

В Мирнограді говорили про позбавлення гендерних стереотипів

Вчора, 13 вересня  у Мирноградському міському центрі зайнятості відбувся семінар з гендерних питань. Під час семінару присутні ознайомились з поняттями про рівність особистості, незалежно від статі, віку, професії тощо, з наявними гендерними стереотипами в сучасному суспільстві, пошук можливих рішень для подолання зазначених проблем.

Фахівець центру зайнятості Любов Міркіданова наголосила, що гендерна рівність є основою захисту прав людини, функціонування демократії, економічного зростання та конкурентоспроможності як окремої людини, так і країни в цілому. Присутніх ознайомили з питаннями дотримання законодавства про працю, в тому числі усунення дискримінаційних норм гендерної політики, про діяльність громадських організацій, що захищають права жінок. Під час семінару учасники активно обговорювали питання ефективного пошуку роботи, самопрезентації та самоосвіти.

"Семінари з гендерної тематики сприяють формуванню навичок ефективної взаємодії між людьми різної статі, що є запорукою успіху в пошуку роботи та пристосування до нового професійного середовища.
Присутні брали активну участь у спілкуванні, обмінювалися думками: як набути впевненості у власних силах та підвищити рівень самооцінки.", - наголошують у 
Мирноградському міському центрі зайнятості.

В Мирнограді говорили про позбавлення гендерних стереотипів  , фото-1
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Мирноград #занятость #работа
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Останні новини
live comments feed...