• Главная
  • Програма Служби безпеки України: Відкинь страх – повертайся! На тебе чекають вдома!
10:54, 28 сентября 2018 г.

Програма Служби безпеки України: Відкинь страх – повертайся! На тебе чекають вдома!

Програма Служби безпеки України: Відкинь страх – повертайся! На тебе чекають вдома!

Уже який рік поспіль Служба безпеки України проводе спеціальну програму «На тебе чекають вдома».

Нагадаємо, що ця програма дозволяє учасникам незаконних збройних формувань, які не брали участі у вбивствах, тортурах, зґвалтуваннях, нападах на державні установи та інших тяжких злочинах, бути звільненими від кримінальної відповідальності та повернутись до своїх сімей.

На сьогоднішній день, як свідчить інформація, оприлюднена на офіційному сайті української спецслужби, вже понад 200 громадян скористались такою можливістю і повернулись до звичайного, мирного життя.

У той же час, незважаючи на те, що держава на законодавчому рівні врегулювала порядок звільнення від кримінальної відповідальності учасників НЗФ псевдо – республік, так звані «спеціальні служби Л/ДНР» ведуть активну роботу з протидії реалізації зазначеної програми СБУ та намагаються її дискредитувати.

Окрім інформаційної дискредитації програми шляхом поширення «фейкових» матеріалів про її недієвість, з боку так званих «ДНР/ЛНР» проводяться, також, різноманітні технічні заходи, завдяки яким бойовики намагаються виявляти бажаючих повернутись до мирного життя та місцезнаходження людини, що телефонує на номери телефонів довіри Служба безпеки України.

Знаючи про такі дії «спецслужб» фейкових республік, фахівцями СБУ надано рекомендації громадянам, які бажають скористатись можливостями що надає Програма, і уникнути, при цьому, можливих переслідувань з боку бойовиків. А саме, про своє бажання повернутись громадянин може повідомити, надіславши листа на адресу спеціально створеної електронної поштової скриньки Служби безпеки doroga.mira.sbu@gmail.com, зв’язавшись із співробітниками української спецслужби через мессенджери (Вайбер, WhatsApp, Телеграм) або звернувшись до СБУ через друзів, родичів, знайомих на підконтрольній Україні території.

Також, представники Служби безпеки радять громадянам, які бажають повідомити про наміри свого родича або знайомого скористатись Програмою, дзвонити на телефони довіри СБУ лише у разі знаходження на підконтрольній Україні території, а також уникати під час телефонної розмови надання інформації, яка дозволяє ідентифікувати таку особу.

Використовувати телефони довіри доцільно лише для повідомлення про бажання певної особи повернутись та узгодження із фахівцями Служби безпеки подальших спільних кроків про початок механізму реалізації Програми.

Контактні номери телефонів: 050-831-26-22, 066-683-4626 або 073-042-06-02(для дзвінків ТІЛЬКИ з підконтрольної Україні території)

E-mail:doroga.mira.sbu@gmail.com

Сторінка Facebook для листування: https://www.facebook.com/dorogamira

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#СБУ #программа #на_тебе_чекають_вдома #служба_безпеки_украъни #бойовики #Л/ДНР
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Комментарии

Объявления
live comments feed...