• Главная
  • В Мирнограді провели семінар щодо основ бізнес-планування та доступу до грантових програм
09:00, 20 сентября 2018 г.

В Мирнограді провели семінар щодо основ бізнес-планування та доступу до грантових програм

19-го вересня Мирноградським міським центром зайнятості в рамках постійно діючого Центру розвитку підприємництва був проведений навчальний семінар щодо основ бізнес-планування та доступу до грантових програм. Фахівці Мирноградського міського центру зайнятості розповіли учасникам заходу про можливість та умови участі у проектах «МОМ», «Людина в біді» та «Данська Рада у справах біженців» та проведення конкурсного відбору у проекті «Український Донецький куркуль», який відбудеться 10 жовтня 2018 року.

Запрошений до участі в заході представник громадської організації «Український донецький куркуль» та голова ГО «Заможна людина» Миколай Головко, охоче поділився своїм досвідом щодо реалізації бізнес-ідеї. Під час спілкування зацікавлені учасники отримали теоретичні знання та практичні поради, а також відповіді на свої запитання, визначили шляхи щодо їх вирішення. Миколай Головко змусив присутніх замислитися над своїми прагненнями та можливостями, зазначивши: «Саме зараз час розпочати свій бізнес! Тільки покинувши зону комфорту людина починає рухатися вперед».

Важливу роль у сприянні розвитку підприємницьких ініціатив відіграють новітні технології. Багато з них використовує і служба зайнятості, одним з яких є он-лайн додаток «Центр Розвитку Підприємництва» на основі системи Android, який надає змогу оперативно в інтерактивному режимі отримати будь-яку інформацію щодо розвитку підприємництва, переглянути посилання на джерела краудфандінгу та фандрейзінгу, актуальну інформацію про можливість дистанційного навчання, тощо. Центр розвитку підприємництва Мирноградського міського центру зайнятості надає та організовує індивідуальні консультації щодо ефективного впровадження бізнес-ідеї, написання бізнес-плану, супроводження вже існуючого бізнесу. 

"Запрошуємо на наступну зустріч діючих підприємців, підприємців-початківців та бажаючих створити власну справу, яка відбудеться 26 вересня 2018 року о 10 годині. Місце зустрічі незмінне. Довідки за телефоном (06239) 7-60-11. Skype – mirnogradcz. Будемо раді стати Вам у нагоді!", - повідомляють у Мирноградському міському центрі зайнятості.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#Мирноград #занятость #работа
0,0
Оцените первым
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Комментарии

Объявления
live comments feed...