• Головна
  • У с. Шевченко для школярів провели виїзну акцію з використанням Мобільного центру зайнятості
15:47, 21 вересня 2018 р.

У с. Шевченко для школярів провели виїзну акцію з використанням Мобільного центру зайнятості

21 вересня 2018 року Покровський міський центр зайнятості провів виїзну акцію з використанням Мобільного центру зайнятості для учнів 9-х та 10-х класів ЗОШ№33 у с. Шевченко, в якій прийняло учась 22 школярі та представники закладу освіти.

«При виборі професії кожен учень має враховувати тенденції розвитку та змін в суспільстві, бути зорієнтованим на отримання актуальної, цікавої, добре оплачуваної професії, враховуючи формулу вибору проф есії «ХОЧУ-МОЖУ-ТРЕБА», - розпочала захід начальник відділу активної підтримки безробітних Покровського міського центру зайнятості Колесникова С.В.

Спеціалісти центру зайнятості ознайомили учнів з світом професій, їх особливостями та станом ринку праці. Питання вибору професії дуже важливе, тому спеціалісти центру зайнятості запропонували допомогу, запросив учнів до Покровського міського центру зайнятості на День відкритих дверей, під час якого можна отримати профконсультаційні послуги з вибору професії, зокрема, з використанням психодіагностичного тестування в автоматизованій системі АРМ «ПрофКонсультант», АС «Оптант Плюс».

Учні з зацікавленістю слухали спеціалістів Покровського міського центру зайнятості, а по завершенню ознайомились з матеріалами з описом професій, брошурами навчальних закладів та протестували роботу мобільного додатку «Центр професійної орієнтації».

По завершенню заходу, представники шкіл подякували співробітникам центру зайнятості за надання корисної інформації школярам.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Шевченко #центр #зайнятості #учні #акція
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...