![](https://s.06239.com.ua/section/logo/upload/pers/47/logo.png?20240727)
14:48, 24 вересня 2018 р.
Покровські правоохоронці увійшли до першого чверть фіналу з міні-футболу «Ліги силовиків»
Із розгромним рахунком 10:1 Співробітники Покровського відділу поліції обіграли команду прикордонників.
Змагання з міні-футболу серед силовиків тривають. Цими вихідними на футбольному полі ЗОШ №5 команда правоохоронців Покровська зустрілася із командою прикордонників. Боротьба за м’яч точилася протягом двох таймів і закінчилася перемогою поліцейських.
![Покровські правоохоронці увійшли до першого чверть фіналу ..., фото-1 Покровські правоохоронці увійшли до першого чверть фіналу з міні-футболу «Ліги силовиків», фото-1](/dist-assets/images/cap.jpg)
![Покровські правоохоронці увійшли до першого чверть фіналу ..., фото-2 Покровські правоохоронці увійшли до першого чверть фіналу з міні-футболу «Ліги силовиків», фото-2](/dist-assets/images/cap.jpg)
Таким чином, покровські правоохоронці увійшли до першого чверть фіналу і з нетерпінням та спортивним азартом очікують зустрічі із наступним суперником групи «Б».
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
14:00
Вчора
ТОП новини
Спецтема
live comments feed...