• Покровські правоохоронці увійшли до першого чверть фіналу з міні-футболу «Ліги силовиків»
14:48, 24 вересня 2018 р.

Із розгромним рахунком 10:1 Співробітники Покровського відділу поліції обіграли команду прикордонників.

Змагання з міні-футболу серед силовиків тривають. Цими вихідними на футбольному полі ЗОШ №5 команда правоохоронців Покровська зустрілася із командою прикордонників. Боротьба за м’яч точилася протягом двох таймів і закінчилася перемогою поліцейських.

Покровські правоохоронці увійшли до першого чверть фіналу з міні-футболу «Ліги силовиків», фото-1

Таким чином, покровські правоохоронці увійшли до першого чверть фіналу і з нетерпінням та спортивним азартом очікують зустрічі із наступним суперником групи «Б».