• Главная
  • На Донеччині відкрилася вулична фотовиставка «Культурна дипломатія України: світовий тріумф Щедрика»
09:44, 25 сентября 2018 г.

На Донеччині відкрилася вулична фотовиставка «Культурна дипломатія України: світовий тріумф Щедрика»

На Донеччині відкрилася вулична фотовиставка «Культурна дипломатія України: світовий тріумф Щедрика»

21 вересня, в Краматорську, в рамках святкування 150-річчя міста і проведення всеукраїнського економічного форуму «KramatorskInvest-2018» відбулося відкриття вуличної фотовиставки «Культурна дипломатія України: світовий тріумф Щедрика».

Головна ідея форуму - показати Донецьку область, як територію розвитку та нових можливостей.

Незважаючи на збройний конфлікт, що триває на Сході України з 2014 року і охоплює частину Донбасу, промислові міста регіону, такі як Краматорськ, Маріуполь, Покровськ, Бахмут та інші, продовжують розвиватися, роблячи помітний внесок в економіку області та країни, виходять на нові ринки збуту і гідно представляють Україну на зарубіжних ринках. Зокрема, продукція унікальних промислових гігантів, тут розташованих, не має аналогів в світі.

Сьогодні такі міста, як Краматорськ - це не тільки флагмани важкого машинобудування і металургії, гірничодобувної галузі, а й висококваліфіковані технічні фахівці, інженери, винахідники, раціоналізатори і вчені.

На відкритті вуличної фотовиставки «Культурна дипломатія України: світовий тріумф Щедрика» виступили міський голова Краматорська Андрій Панков, Президент Українського союзу промисловців і підприємців Анатолій Кінах, Президент ЗАТ “Новокраматорський машинобудівний завод” Георгій Скудар.

Всеукраїнський тур фотовиставки проводиться за ініціативою Покровської міської ради (Донецька область) та підтримки Українського інституту національної пам'яті, Українського союзу промисловців і підприємців та Торгово-промислової палати України. Вона популяризує історичні гастролі Української Хорової Капели країнами Європи і Америки з 1919 по 1924 роки. Під час хорового турне, колектив презентував світу відому українську колядку «Щедрик» в обробці Миколи Леонтовича, яка нині є найбільш пізнаваною різдвяною піснею у світі.

Фотовиставка анонсує організацію ювілейного турне з травня по грудень 2019 року кращого українського хору країнами Європи (Австрія, Бельгія, Великобританія, Німеччина, Франція, Чехія, Швейцарія) і Америки (США, Канада), який стане переможцем конкурсу «Щедрик-фест». Хоровий конкурс відбудеться у місті Покровськ у грудні 2018 року.

З умовами конкурсу можна ознайомитись на сайті: www.shchedrykfest.com.ua.

Супутня презентаційна програма ювілейних гастролей буде спрямована на просування вітчизняних торгових марок і товарів на європейському ринку, пошуку європейських партнерів для залучення інвестицій до української економіки і для відновлення інфраструктури та створення нових робочих потужностей для місцевого населення після відновлення миру на Донеччині.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#Покровськ. Краматорськ #фотовиставка #Культурна_дипломатія_України_світовий_тріумф_Щедрика
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Комментарии

Объявления
live comments feed...