• Головна
  • Офіційна заява на сайті Мирноградської міської ради щодо специфічного запаху питної води
Вода
14:40, 26 вересня 2018 р.

Офіційна заява на сайті Мирноградської міської ради щодо специфічного запаху питної води

Вода

"Поява незвичного запаху у питній воді розподільної мережі м. Мирнограда пов'язано з сезонним розвитком водоростей в джерелі води - річці Сіверський Донець. Це природний процес проходить щорічно, як правило навесні і восени, пов'язаний зі зміною температурного режиму в водоймі. У цей період вода піддається додатковій обробці активованим вугіллям і перманганатом калію, що передбачено технологією підготовки питної води.

Лабораторної службою КП «Компанія« Вода Донбасу »проводиться цілодобовий контроль якості води в каналі Сіверський Донець-Донбас і води питної, яка подається споживачам - інтенсивність запаху не перевищує відповідних норм.

Наявність сторонніх запахів і присмаків у питній воді не небезпечно для здоров'я населення. Їх поява носить тимчасовий характер і погіршує якість води лише по «естетичним» критеріям її оцінки.

Контроль якості питної води здійснюється щодня згідно робочої програми, відхилень за фізико-хімічними та мікробіологічними показниками не виявлено - директор Мирноградського ВУВКГ  І.М. Лапчинський", - йдеться у повідомленні на офіційному сайті Мирноградської міської ради.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Мирноград #водоканал #вода
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...