• Головна
  • Покровський історичний музей прийняв участь у Всеукраїнському фестивалі «Музей та виклик часу»
16:41, 27 вересня 2018 р.

Покровський історичний музей прийняв участь у Всеукраїнському фестивалі «Музей та виклик часу»

З 18 по 24 вересня у Дніпрі на базі національного історичного музею ім. Д.І. Яворницького проходив V Всеукраїнський музейний фестиваль «Музей та виклик часу».

У ньому взяли участь 57 музеїв та громадських організацій з 17 областей України. До Дніпра приїхало близько 140 музейників з усіх куточків України. Вони презентували 27 міні-виставок, 55 музейних видань та подали 36 заявок на промоушен.

В рамках фестивалю відбулися два круглі столи: «Музеї в Україні» та «Інноваційні динамічні технології в музеї». Пройшла лекція Viktoria Lowack «Позитивний імідж як запорука успіху музею». Музейники змогли побачити вечірню екскурсію “Володарі Степу: Половці” , відвідати Токівські водоспади та Нікопольський краєзнавчий музей. Участь у фестивалі такого рівня, це перш за все нагода познайомитись з сучасними методами роботи інших музеїв України та обмін досвідом.

Покровський історичний музей прийняв участь у Всеукраїнському фестивалі «Музей та виклик часу», фото-1
Покровський історичний музей прийняв участь у Всеукраїнському фестивалі «Музей та виклик часу», фото-2

Співробітники Покровського історичного музею приймали участь у фестивалі вдруге. Дебютував музей у 2005 році у І Всеукраїнському музейному фестивалі «Музей третього тисячоліття» у конкурсі на кращий музейний фільм. Тоді було вирішено, що музей може представити на конкурс документальний фільм «Миттєвості життя». Цей фільм був створений Донецькою обласною державною телекомпанією. Основа фільму – життя й діяльність Марка Микитовича Залізняка, фотоаматора нашого краю. За ентузіазм, за науковість викладених матеріалів співробітники отримали диплом лауреата музейного фестивалю «Музей третього тисячоліття» та диплом переможця конкурсу музейних фільмів.

Покровський історичний музей прийняв участь у Всеукраїнському фестивалі «Музей та виклик часу», фото-3

У рамках V Всеукраїнського фестивалю співробітниками Покровського історичного музею було вирішено продемонструвати сучасні методи популяризації історичного надбання Покровського краю. 21 вересня було представлено в конкурсі промоушену фотофестиваль “Залізняк-fest”, який проходив у м. Покровськ 1 червня 2018 року у громадському просторі «Залізняк». 23 вересня було підведено підсумки переможців за всіма номінаціями. Підсумки переможців у номінації «Промоушен»:

І місце — Національний музей медицини України.

ІІ місце — Міський історико-краєзнавчий музей Криворізької міської ради.

ІІІ місце — Рівненський Обласний Краєзнавчий Музей .

Дебют — Меморіальний музей тоталітарних режимів Територія Терору. м.Львів.

Заохочувальний приз: Мелітопольський краєзнавчий музей, Херсонський обласний краєзнавчий музей та Покровський історичний музей.

Покровський історичний музей прийняв участь у Всеукраїнському фестивалі «Музей та виклик часу», фото-4
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Покровськ #історичний_музей #всеукраїнський_музейний_фестиваль #музей_та_виклик_часу
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
live comments feed...