
14:39, 29 вересня 2018 р.
У Покровську спостерігається зменшення дитячої та підліткової злочинності
Стан організації захисту прав і свобод дітей у Красноармійській місцевій прокуратурі знаходиться на постійному контролі. Про це повідомив керівник прокуратури в ході свого виступа під час сесії міськради.
"За 9 місяців 2018 року у порівняні з аналогічним періодом 2017 року на території м. Покровська та Покровського району спостерігається зменшення дитячої та підліткової злочинності – 32 злочини (проти 57 в аналогічному періоді 2017 року)", - доповів присутнім Олександр Щепіхін.

Аналізуючи структуру злочинності серед неповнолітніх, прокурор зробив висновок, що більшість вчинених злочинів (26 кримінальних правопорушень) протягом 9 місяців 2018 року є тяжкими.
До речі, на теперішній час як і раніше більшість злочинів неповнолітні скоюють з метою заволодіння чужим майном.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
09:00
ЄС фінансує — українські бізнеси реалізують: де підприємцям шукати можливості від європейських партнерів
Партнерський матеріал
09:00
25 листопада
Мотоблоки Кентавр: повітряне чи водяне охолодження?
Новини компаній
09:30
22 жовтня
Дискові борони від ДТЗ: ефективна обробка ґрунту
Новини компаній
09:30
21 жовтня
Топ-3 електровелосипеда Spark у 2025 році
Новини компаній
09:30
16 жовтня
Зварювальні напівавтомати (MIGMAG) — особливості та як обрати
Новини компаній
17:00
14 жовтня
12:58
30 вересня