До уваги покровчан, які доглядають за хворими дітьми: до деяких законів України внесені зміни

До уваги покровчан, які доглядають за хворими дітьми: до деяких законів України внесені зміни, Вера Карпова

Управління соціального захисту населення Покровської міської ради Донецької області доводить до відома громадян про внесення змін до деяких законів України щодо посилення соціального захисту осіб, які доглядають за хворими дітьми.

З 1 січня 2019 року набирають чинності зміни які внесені до Закону України «Про державну допомогу сім’ям з дітьми». Цим законом передбачено новий вид державної допомоги, а саме: допомога на дітей, хворих на тяжкі перинатальні ураження нервової системи, тяжкі вроджені вади розвитку, рідкісні захворювання, онкологічні, онкогематологічні захворювання, дитячий церебральний параліч, тяжкі психічні розлади, цукровий діабет I типу (інсулінозалежний), гострі або хронічні захворювання нирок IV ступеня, на дитину, яка отримала тяжку травму, потребує трансплантації органа, потребує паліативної допомоги, яким не встановлено інвалідність. Зазначена допомога надається щомісячно в розмірі прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність.

Для призначення допомоги потрібно звернутись до управління соціального захисту населення за місцем проживання, та надати:

- заяву про призначення допомоги;

- паспорт, або інший документ, що посвідчує особу;

- свідоцтво про народження дитини;

- довідку про захворювання дитини, видану лікарсько-консультативною комісією лікувально- профілактивного закладу у порядку та за формою, встановленою центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування та реалізує державну політику у сфері охорони здоров’я.

Покровськ зміни законодавство догляд_за_хворими_дітьми
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать

Комментарии

Ответственный за раздел
Анна Денисенко
Доброго времени суток, уважаемые читатели!
Просим обращаться к редакции сайта с интересующими Вас вопросами. Нам важно знать именно Ваше мнение. Мы работаем для Вас!!!
066-654-64-64
Skype: denisenko_anna25