Прокурор відзвітував на сесії Покровської міської ради

На 59-й черговій сесії Покровської міської ради, яка відбулася 28 вересня 2018 року, керівник Красноармійської місцевої прокуратури Олександр Щепіхін доповів про результати роботи цього органу за 9 місяців цього року. В цілому він зазначив, що упродовж січня-вересня 2018 року по м. Покровську та Покровському району місцевою прокуратурою на захист інтересів держави та територіальної громади пред’явлено 19 позовів на 6,5 млн. грн. Про це повідомив журналіст 06239.

Так, судами задоволено позовів на 1 млн.грн., у добровільному порядку за позовами прокуратури відповідачами відшкодовано 750 тис.грн. (з урахуванням позовів минулих років), а також попереджено незаконне використання майна, бюджетних коштів на суму 3,2 млн.грн.

Реально виконано на суму 5,0 млн. грн. (з урахуванням позовів минулих років). На дії державних виконавців задоволено 8 скарг.

Прокурор відзвітував на сесії Покровської міської ради, фото-1

З питань земельних відносин заявлено позовів на 1,6 млн.грн., задоволено на суму 650 тис.грн., реально виконано на 300 тис.грн.

Загальна площа повернутих за позовами прокуратури державі земель та земель, незаконне надання яких попереджено, становить 20 га.

У бюджетній сфері заявлено позовів на загальну суму 5,5 млн. грн., задоволено 2 позови на 30 тис. грн.

Депутати прийняли до відома надану ним інформацію.

прокурор звіт Покровськ міськрада депутати
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать

Комментарии

Ответственный за раздел
Анна Денисенко
Доброго времени суток, уважаемые читатели!
Просим обращаться к редакции сайта с интересующими Вас вопросами. Нам важно знать именно Ваше мнение. Мы работаем для Вас!!!
066-654-64-64
Skype: denisenko_anna25