Сьогодні у Покровську пройшов обласний святковий концерт, присвячений Дню працівників освіти

Сьогодні у Покровську пройшов обласний святковий концерт, присвячений Дню працівників освіти

Сьогодні, 3 жовтня о 14:00 у Покровську у приміщенні Палацу культури ПРАТ «ШУ «Покровське» відбувся святковий концерт, присвячений Дню працівників освіти. 

З нагоди свята департамент освіти і науки Донецької обласної державної адміністрації традиційно привітав освітян області з професійним святом.

У заході взяв участь голова облдержадміністрації, керівник обласної військово-цивільної адміністрації Олександр Іванович Куць.

"Від себе особисто і від колективу Донецької обласної адміністрації дозвольте щіро привітати Вас з професійним святом працівника освіти. Я дякую Вам за плідну і сумлінну працю. Хотів би подякувати вчителям, які виїхали з непідконтрольної території і продовжили виховувати нашу молодь. Також, я дякую тим освітянам, які не змогли з тих чи інших причин залишити окуповану територію, нажаль. Але, там продовжують навчату нашу молодь - це теж наше майбутне, ми туди повернемось і нам з тими людьми жити. Я вдячний за те, що вони не скорились і не почали пропагувати ту російську муть, а просто виконують свою роботу, сподіваючись на те, що ми повернемось. І ми повернемось!", - відзначив Куць.

Посадовець нагородив кращих педагогів області почесними грамотами Міністерства, департаменту освіти і науки облдержадміністрації.

Дитячі художні колективи презентували присутнім номери художньої самодіяльності.

Сьогодні у Покровську пройшов обласний святковий концерт, присвячений Дню працівників освіти, фото-1 Сьогодні у Покровську пройшов обласний святковий концерт, присвячений Дню працівників освіти, фото-2 Сьогодні у Покровську пройшов обласний святковий концерт, присвячений Дню працівників освіти, фото-3 Сьогодні у Покровську пройшов обласний святковий концерт, присвячений Дню працівників освіти, фото-4 Сьогодні у Покровську пройшов обласний святковий концерт, присвячений Дню працівників освіти, фото-5 Сьогодні у Покровську пройшов обласний святковий концерт, присвячений Дню працівників освіти, фото-6 Сьогодні у Покровську пройшов обласний святковий концерт, присвячений Дню працівників освіти, фото-7 Сьогодні у Покровську пройшов обласний святковий концерт, присвячений Дню працівників освіти, фото-8
Сьогодні у Покровську пройшов обласний святковий концерт, присвячений Дню працівників освіти, фото-9 Сьогодні у Покровську пройшов обласний святковий концерт, присвячений Дню працівників освіти, фото-10 Сьогодні у Покровську пройшов обласний святковий концерт, присвячений Дню працівників освіти, фото-11 Сьогодні у Покровську пройшов обласний святковий концерт, присвячений Дню працівників освіти, фото-12 Сьогодні у Покровську пройшов обласний святковий концерт, присвячений Дню працівників освіти, фото-13 Сьогодні у Покровську пройшов обласний святковий концерт, присвячений Дню працівників освіти, фото-14 Сьогодні у Покровську пройшов обласний святковий концерт, присвячений Дню працівників освіти, фото-15 Сьогодні у Покровську пройшов обласний святковий концерт, присвячений Дню працівників освіти, фото-16
Сьогодні у Покровську пройшов обласний святковий концерт, присвячений Дню працівників освіти, фото-17 Сьогодні у Покровську пройшов обласний святковий концерт, присвячений Дню працівників освіти, фото-18 Сьогодні у Покровську пройшов обласний святковий концерт, присвячений Дню працівників освіти, фото-19 Сьогодні у Покровську пройшов обласний святковий концерт, присвячений Дню працівників освіти, фото-20 Сьогодні у Покровську пройшов обласний святковий концерт, присвячений Дню працівників освіти, фото-21 Сьогодні у Покровську пройшов обласний святковий концерт, присвячений Дню працівників освіти, фото-22 Сьогодні у Покровську пройшов обласний святковий концерт, присвячений Дню працівників освіти, фото-23 Сьогодні у Покровську пройшов обласний святковий концерт, присвячений Дню працівників освіти, фото-24 Сьогодні у Покровську пройшов обласний святковий концерт, присвячений Дню працівників освіти, фото-25 Сьогодні у Покровську пройшов обласний святковий концерт, присвячений Дню працівників освіти, фото-26 Сьогодні у Покровську пройшов обласний святковий концерт, присвячений Дню працівників освіти, фото-27 Сьогодні у Покровську пройшов обласний святковий концерт, присвячений Дню працівників освіти, фото-28 Сьогодні у Покровську пройшов обласний святковий концерт, присвячений Дню працівників освіти, фото-29 Сьогодні у Покровську пройшов обласний святковий концерт, присвячений Дню працівників освіти, фото-30
день вчителя Покровськ Куць обласне свято
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать
Комментарии