У Покровську триває інформаційно-роз’яснювальна кампанія щодо детінізації ринку праці

4 жовтня представники відділу контролю західного напрямку управління з питань праці Головного управління Держпраці у Донецькій області, Покровського об'єднаного управління Пенсійного фонду України та Головного управління ДФС у Донецькій області та інспектори праці ОМС провели інформаційно-роз’яснювальну кампанію щодо детінізації ринку праці – недопустимості відсутності оформлення трудових відносин із найманими працівниками.

Фахівці роз’яснили, що заробітна плата офіційно працевлаштованого працівника забезпечує працівника повним соціальним захистом, гарантований державою, а період роботи зараховується в повному обсязі для стажу, який буде враховуватися із розміром заробітної плати при нарахуванні пенсії.

Особливу увагу загострили на тому, що юридичні та фізичні особи - підприємці, які використовують найману працю, несуть відповідальність у вигляді штрафу в разі фактичного допуску працівника до роботи без оформлення трудового договору у розмірі 111 690 грн.

У Покровську триває інформаційно-роз’яснювальна кампанія щодо детінізації ринку праці, фото-1 У Покровську триває інформаційно-роз’яснювальна кампанія щодо детінізації ринку праці, фото-2 У Покровську триває інформаційно-роз’яснювальна кампанія щодо детінізації ринку праці, фото-3
детінізація ринку праці перевірки Покровськ
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать

Комментарии

Ответственный за раздел
Анна Денисенко
Доброго времени суток, уважаемые читатели!
Просим обращаться к редакции сайта с интересующими Вас вопросами. Нам важно знать именно Ваше мнение. Мы работаем для Вас!!!
066-654-64-64
Skype: denisenko_anna25