Покровський міський голова приймає участь у міжнародному саміті мерів

Покровський міський голова приймає участь у міжнародному саміті мерів, Вера Карпова

Сьогодні, 9 жовтня, глава Покровська бере участь в міжнародному саміті мерів International Mayors Summit. Про це мер сам повідомив на своїй сторінці у Facebook.

"Хочу поділитися з вами інформацією щодо напрямку, над яким ми працюємо командою з початку червня - підвищення спроможності Покровська бути зеленим містом", - йдеться у повідомленні.

За словами Руслана Требушкіна, для цього в роботі обрані два пріоритетних проекти:

  • створення інструменту для комплексної енергомодернізації будівель в Покровську. 31 серпня на сесії міської ради прийнято програму Підвищення енергоефективності в житлово-комунальному господарстві та громадських будівлях міста на основі моделі ЕСКО). Плануємо створити міський фонд, розміром 10 млн. гривень на рік, щоб ефективно впроваджувати програму (http://www.pokrovsk-rada.gov.ua/…/7-…/58-session/7-58-10.pdf);
  • створення провайдера для розвитку чистих технологій. Одна з цілей - започаткування змагань з eKarting. Зараз пропрацьовуємо комплексний системний план дій і в ньому вже є: розробка разом зі студентами ДонНТУ прототипу боліда електрокарту та формування команди (пілот, механік, конструктор).

"Щиро вірю, що Покровськ робить зараз і зробить ще більший внесок в майбутньому у досягнення Цілей сталого розвитку (ООН)", - заначив мер.

Покровський міський голова приймає участь у міжнародному саміті мерів, фото-1 Покровський міський голова приймає участь у міжнародному саміті мерів, фото-2 Покровський міський голова приймає участь у міжнародному саміті мерів, фото-3 Покровський міський голова приймає участь у міжнародному саміті мерів, фото-4 Покровський міський голова приймає участь у міжнародному саміті мерів, фото-5
Покровськ Требушкін мер саміт_мерів
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать

Комментарии