
13:01, 13 жовтня 2018 р.
Мирноградські поліцейські взяли участь у міських спортивних заходах
Напередодні Дня захисника України в Мирнограді на стадіоні "Шахтар" відбулись спортивні змагання серед представників силових структур. Команда співробітників Мирноградського відділення поліції посіла друге місце.
У спортивно-патріотичних заходах взяли участь команди ЗСУ, Нацгвардії, Мирноградського відділення поліції, ГПРЧ-52 та "Ліги майбутніх поліцейських". Змагання були поділені на кілька етапів і складалися з перетягування канату, забігу, зборці зброї на час та стрільби з пневматичної гвинтівки.
За результатами змагань перше місце посіла команда ГРПЧ-52, друге - правоохоронці, третє - команда Нацгвардії.
Переможці були нагороджені грамотами.
"На стадіоні, перш за все, відчувалася дружня атмосфера та безкомпромісна боротьба. Наша команда отримала велике задоволення. Такі заходи необхідно постійно проводити і нехай це стане доброю традицією», - зазначив начальник Мирноградського відділення поліції.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
ЄС фінансує — українські бізнеси реалізують: де підприємцям шукати можливості від європейських партнерів
Партнерський матеріал
09:00
25 листопада
Мотоблоки Кентавр: повітряне чи водяне охолодження?
Новини компаній
09:30
22 жовтня
Дискові борони від ДТЗ: ефективна обробка ґрунту
Новини компаній
09:30
21 жовтня
Топ-3 електровелосипеда Spark у 2025 році
Новини компаній
09:30
16 жовтня
Зварювальні напівавтомати (MIGMAG) — особливості та як обрати
Новини компаній
17:00
14 жовтня
12:58
30 вересня
Чоловіче здоров’я, задоволення та сучасні іграшки
Новини компаній
16:30
14 вересня