В Покровсько-Ясинуватському ОМВК відбулось урочисте шикування особового складу до Дня захисника України

12 жовтня 2018 року в Покровсько-Ясинуватському ОМВК відбулося урочисте шикування, адже до комісаріату прибули гості – представники органів місцевого самоврядування, ДонНТУ та КІІ.

Урочистості розпочалися з привітання військового комісара підполковника Бєляєва В.В. з наступаючим Днем захисника України та Днем Українського козацтва.

До привітань долучилися органи місцевого самоврядування з приємними подарунками та нагородами для військовослужбовців та військового комісаріату. Ясинуватська РДА та Селидівська міська рада подарували оргтехніку для покращення умов роботи та обслуговування цивільного населення. Новогродівська міська рада, Селидівська міська рада, Мирноградська міська рада, Ясинуватська РДА нагородили грамотами та відзнаками службовців та військовослужбовців комісаріату. Також за високий професіоналізм, бездоганне виконання службових обов’язків та з нагоди Дня захисника України кращі військовослужбовці Покровсько-Ясинуватського ОМВК були нагороджені грамотами військового комісара.

В Покровсько-Ясинуватському ОМВК відбулось урочисте шикування особового складу до Дня захисника України, фото-1 В Покровсько-Ясинуватському ОМВК відбулось урочисте шикування особового складу до Дня захисника України, фото-2 В Покровсько-Ясинуватському ОМВК відбулось урочисте шикування особового складу до Дня захисника України, фото-3 В Покровсько-Ясинуватському ОМВК відбулось урочисте шикування особового складу до Дня захисника України, фото-4 В Покровсько-Ясинуватському ОМВК відбулось урочисте шикування особового складу до Дня захисника України, фото-5 В Покровсько-Ясинуватському ОМВК відбулось урочисте шикування особового складу до Дня захисника України, фото-6 В Покровсько-Ясинуватському ОМВК відбулось урочисте шикування особового складу до Дня захисника України, фото-7 В Покровсько-Ясинуватському ОМВК відбулось урочисте шикування особового складу до Дня захисника України, фото-8
Покровськ урочисте шикування
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать

Комментарии