
15:00, 15 жовтня 2018 р.
Покровські поліцейські взяли участь у міських змаганнях «Богатирське багатоборство»
З нагоди свята Дня захисника України в Покровську відбулись змагання серед команд силовиків. Співробітники Покровського відділу поліції активно взяли участь у заходах та отримали призове місце.
14 жовтня Покровськ святкував День захисників України, Покров Пресвятої Богородиці і День українського козацтва. З нагоди цих свят в мсті проходили різноманітні заходи, в яких приймали участь команди навчальних закладів, а також представники силових структур.
Команда співробітників Покровського відділу поліції взяла участь у змаганнях серед силовиків «Богатирське багатоборство», які проходили на площі Щибанкова. Команди змагалися в гирьовому спорті, жимі штанги лежачи, армрестлінгу, розбиранні та збиранні автомату, в силових вправах, перетягуванні канату, а також в командних іграх з пейнтболу.
Поліцейські показали відмінну фізичну підготовку та зайняли призове місце у змаганнях.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
ТОП новини
live comments feed...