І Всеукраїнський хоровий конкурс „Щедрик Фест” має проходити у Покровську, - члени оргкомітету

І Всеукраїнський хоровий конкурс „Щедрик Фест” має проходити у Покровську, - члени оргкомітету, Анна Онипко

15 жовтня відбулося засідання оргкомітету з підготовки та проведення у Покровську фестивалю "Наше Різдво на Донеччині" та І Всеукраїнського хорового конкурсу „Щедрик Фест”. Про це у Фейсбук пише міський голова Руслан Требушкін.

У заході взяли участь голова Всеукраїнського хорового співтовариства ім. М. Леонтовича, доцент кафедри хорового диригування музичної академії ім. Чайковського Олександр Тарасенко, головний хормейстер Національної опери України Богдан Пліш, начальник обласного управління культури Вінницької ОДА Станіслав Городинський, Тульчинський міський голова Валерій Весняний, заступник міського голови Покровська Юрій Третяк.

Члени оргкомітету оглянули концертний зал Палацу культури „ШУ „Покровське”, у якому планується проведення фестивалю. Також було проведено прослуховування хору вчителів музичної школи ім. М.Д. Леонтовича, щоб визначити, чи відповідає сцена та зал акустичним параметрам для проведення хорового конкурсу такого високого рівня.

"Олександр Тарасенко та Богдан Пліш, котрі мають великий досвід участі у всеукраїнських та міжнародних фестивалях хорового мистецтва, зазначили: не виникає жодних сумніві, що І Всеукраїнський хоровий конкурс „Щедрик Фест” має проходити у Покровську на сцені Палацу культури ШУ „Покровське”, який має всі технічні можливості та прозору акустику", - пише Требушкін.

Требушкін Щедрик фестиваль
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать

Комментарии