У Покровському історичному музеї відкрили виставку «100 років боротьби. Українська революція 1917-1921рр»

16 жовтня 2018 року в Покровському історичному музеї в урочистій обстановці було відкрито виставку «100 років боротьби. Українська революція 1917-1921рр», головною цілю якої є відображення подій столітньої давнини, що стали переломним моментом в історії українського народу. 

Дана виставка була розроблена Українським Інститутом національної пам’яті в рамках проекту «Про затвердження плану заходів з відзначення 100-річчя подій Української революції 1917-1921 років та вшанування пам’яті її учасників на період до 2021 року» і вперше була презентована в листопаді минулого року в Києві. Починаючи з січня 2018 року виставка експонується в містах та районах Донецької області.

Під час підготовки виставки було досліджено та використано близько 250 документів та фотографій. І сьогодні на розсуд відвідувачів представлено більше 20 банерів, на яких не просто констатація фактів та подій Української революції, а нагадування, що події столітньої давнини стали початком ключових державних інституцій.

На захід були запрошені студенти 3-го курсу Індустріального інститут міста Покровськ на чолі з заступником декана з науково-педагогічної роботи, істориком Яцюком М.М.. В свою чергу Микола Миколайович підкреслив, що на виставці представлені цікаві та унікальні документи та світлини. Вони допомагають не лише краще зрозуміти перебіг Української революції, дізнатися про постаті, які зробили неоціненний вклад в розгортання визвольних змагань, а й прослідкувати яким було життя людей на початку ХХ століття в період національного відродження. 

У Покровському історичному музеї відкрили виставку «100 років боротьби. Українська революція 1917-1921рр», фото-1

Також на захід були запрошені представники Покровсько-Ясинуватського об’єднаного міського військового комісаріату. Старший лейтенант Магдюк Максим відмітив, що виставка має велике значення для патріотичного виховання підростаючого покоління, адже історія повторюється. І сьогодні, як і сто років тому, українська армія знову змушена стерегти і захищати кордони своєї держави. Тож ми мусимо знати правду аби зрозуміти, що треба змінити, щоб подолати ворога.

Виставка буде діяти до 28 жовтня, тож всі бажаючі матимуть змогу особисто ознайомитися з основними етапами Української революції: діяльність Української Центральної Ради та проголошення її Універсалів; правління гетьмана Павла Скоропадського; встановлення влади Директорії УНР; а також розгортання та придушення масштабного повстанського руху. 

Покровськ історичний_музей виставка
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать

Комментарии

Ответственный за раздел
Анна Денисенко
Доброго времени суток, уважаемые читатели!
Просим обращаться к редакции сайта с интересующими Вас вопросами. Нам важно знать именно Ваше мнение. Мы работаем для Вас!!!
066-654-64-64
Skype: denisenko_anna25