У кожну домівку Покровська та Мирнограда завітає дільничий офіцер

У кожну домівку Покровська та Мирнограда завітає дільничий офіцер, Вера Карпова

Наразі на території Донецької області проводяться профілактичні заходи, пов’язані з відвідуванням дільничними офіцерами помешкань громадян. Про це повідомляє Покровський відділ поліції.

Це означає, що у кожну квартиру чи будинок обов’язково завітають працівники поліції. Відрекомендувавшись та назвавши свою посаду, дільничні офіцери вручають візитні картки з відповідними контактними номерами своїх телефонів, чергової частини, керівництва. Так, з початку превентивних заходів дільничні офіцери Покровського відділу поліції відвідали більше 400 квартир і будинків.

Під час візитів правоохоронці цікавляться, хто мешкає в квартирі чи будинку, де  працюють чи навчаються. Можуть також запитати, чи немає у мешканців скарг на чиюсь антигромадську поведінку. Можливо, громадяни можуть підказати, з ким слід провести невідкладну профілактичну бесіду. Під час обходу помешкань співробітники поліції роз’яснюють громадянам, як запобігти квартирним крадіжкам, не стати жертвою шахраїв та інших злочинних зазіхань.

У кожну домівку Покровська та Мирнограда завітає дільничий офіцер, фото-1

В ході даних заходів проводиться й індивідуально-попереджувальна робота з особами схильними до вчинення насильства в сім’ї та робота по попередженню вчинення кримінальних й адміністративних правопорушень відносно одиноких осіб похилого віку. Особлива увага приділяється і неповнолітнім, батьки яких зловживають спиртними напоями, або працюють за кордоном.

«Завдяки тісній взаємодії з населенням правоохоронці отримують інформацію, яка може стати у нагоді для розкриття злочинів та попередження правопорушень. Ми вдячні небайдужим громадянам за співпрацю», – зазначив начальник Покровського відділу поліції ГУНП в Донецькій області Юрій Гречишкін.

Покровськ Мирноград дільничий_офіцер
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать

Комментарии

Ответственный за раздел
Анна Денисенко
Доброго времени суток, уважаемые читатели!
Просим обращаться к редакции сайта с интересующими Вас вопросами. Нам важно знать именно Ваше мнение. Мы работаем для Вас!!!
066-654-64-64
Skype: denisenko_anna25