В Гришинському центрі культури та дозвілля відбувся районний фестиваль сімейної творчості

19 жовтня 2018 року, з метою розвитку сімейної творчості, створення сприятливих умов для повноцінного морально-психологічного, соціального, культурного і духовного розвитку сім’ї, гармонізації взаємовідносин поколінь, відродження та збереження національних традицій, розвитку художньої самодіяльності, в Гришинському центрі культури та дозвілля відбувся районний фестиваль сімейної творчості «Під дахом дому свого» в якому взяли участь 20 конкурсантів з 16 творчими номерами. 

Переможців нагороджено грамотами відділу освіти Покровської райдержадміністрації та цінними подарунками.

В Гришинському центрі культури та дозвілля відбувся районний фестиваль сімейної творчості, фото-1 В Гришинському центрі культури та дозвілля відбувся районний фестиваль сімейної творчості, фото-2 В Гришинському центрі культури та дозвілля відбувся районний фестиваль сімейної творчості, фото-3 В Гришинському центрі культури та дозвілля відбувся районний фестиваль сімейної творчості, фото-4 В Гришинському центрі культури та дозвілля відбувся районний фестиваль сімейної творчості, фото-5 В Гришинському центрі культури та дозвілля відбувся районний фестиваль сімейної творчості, фото-6
Покровський район конкурс
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать

Комментарии

Ответственный за раздел
Анна Денисенко
Доброго времени суток, уважаемые читатели!
Просим обращаться к редакции сайта с интересующими Вас вопросами. Нам важно знать именно Ваше мнение. Мы работаем для Вас!!!
066-654-64-64
Skype: denisenko_anna25