Семінар для платників податків з питань легалізації заробітної плати відбувся у Покровську

19 жовтня 2018 року фахівці Покровсько-Допропільського управління ГУ ДФС у Донецькій області, Покровського об’єднаного управління ПФУ, ГУ Держпраці у Донецькій області у м. Покровську провели семінар на тему: «Легалізація трудових відносин».

Під час семінару розглядалися питання своєчасності та повноти виплати заробітної плати найманим працівникам і легалізації трудових відносин між суб’єктами господарювання і працівниками у ризикових галузях, зокрема у будівництві, в сфері торгівлі та вантажних і пасажирських перевезеннях.

Організатори заходу велику увагу приділили необхідності інформування роботодавців та працівників щодо переваг зареєстрованих трудових відносин і розмірів штрафів за порушення трудового законодавства.

Під час спілкування з бухгалтерами та підприємцями, Дробна Наталія Анатоліївна – заступник начальника фінансово-економічного відділу Покровського об’єднаного управління Пенсійного фонду України підкреслила, що періоди роботи та одержаний працівником заробіток, відповідно до чинного законодавства, зараховуються до страхового стажу винятково за умови сплати єдиного внеску до Пенсійного фонду України. 

Фахівці Управління Держпраці у Донецькій області наголосили на тому, що на порушників законодавства про працю в частині оформлення трудових відносин з найманими працівниками будуть накладені штрафні санкції в розмірі понад 111 тис. грн. за одного неоформленого працівника й рекомендувала не порушувати закон, своєчасно оформлюючи трудові відносини з працівниками.

У заключній частині семінару всі присутні отримали відповіді на запитання.

Семінар для платників податків з питань легалізації заробітної плати відбувся у Покровську, фото-1 Семінар для платників податків з питань легалізації заробітної плати відбувся у Покровську, фото-2 Семінар для платників податків з питань легалізації заробітної плати відбувся у Покровську, фото-3 Семінар для платників податків з питань легалізації заробітної плати відбувся у Покровську, фото-4
семінар легалізація заробітної плати семінар
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать

Комментарии

Ответственный за раздел
Анна Денисенко
Доброго времени суток, уважаемые читатели!
Просим обращаться к редакции сайта с интересующими Вас вопросами. Нам важно знать именно Ваше мнение. Мы работаем для Вас!!!
066-654-64-64
Skype: denisenko_anna25