Начальник поліції Мирнограду провів робочу зустріч із представниками Координаційного комітету самоорганізації населення міста

Питання щодо налагодження спільної взаємодії між правоохоронцями та Координаційним комітетом органів самоорганізації населення м.Мирноград підняв начальник Мирноградського відділення поліції Дмитро Верецун під час робочої наради.

Начальник поліції Мирнограду провів робочу зустріч із представниками Координаційного комітету самоорганізації населення міста, фото-1

На початку заходу голова координаційного комітету органів самоорганізації населення м.Мирноград В’ячеслав Сирота відзначив, що місто поділено на 8  частин, і в кожній є голова комітету, який керує вже квартальними, головами ОСББ, старшими будинків, які вже безпосередньо взаємодіють з дільничними офіцерами поліції. Голова комітету відзначив, останнім часом робота між поліцією та населенням налагоджується.

Начальник поліції Мирнограду провів робочу зустріч із представниками Координаційного комітету самоорганізації населення міста, фото-2

Дмитро Верецун розповів присутнім про переваги запровадженого поліцією Донеччини проекту «Безпечний будинок» та закликав присутніх роз’яснити мешканцям багатоповерхівок, що завдяки втіленню цієї програми рідне місто стане безпечніше, а це означає, що рівень злочинності зменшиться.

«В рамках цього проекту ми разом зможемо провести роз’яснювальну роботу з населенням, для того, щоб люди більш чітко розуміли дії патрульної поліції, слідчих та дільничних. Тим самим, ми зможемо зменшити кількість територій, де є небезпека скоєння правопорушень, і унеможливимо діяльність людей, які збираються зробити правопорушення. Дуже важливо налагодити комунікацію між людьми та поліцією»,- зауважив начальник місцевої поліції.

Начальник поліції Мирнограду провів робочу зустріч із представниками Координаційного комітету самоорганізації населення міста, фото-3

Далі начальник поліції наголосив на тому, що співробітники поліції та представники комітету повинні постійно знаходитись в тісному контакті, спільно вирішувати питання, які з’являються, регулярно зустрічатися та надавати один одному всю необхідну інформацію, спільно проводити просвітницькі заходи серед місцевого населення.

Наприкінці зустрічі всі присутні зійшлися на тому, що вкрай необхідно і правоохоронцям і представникам комітету самоорганізації населення міста Мирноград взаємодіяти з громадянами на засадах партнерства. Базовим принципом у налагодженні такої роботи є визначення та врахування потреб громади в питаннях безпеки.

поліція начальник Мирноград зустріч
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать

Комментарии

Ответственный за раздел
Анна Денисенко
Доброго времени суток, уважаемые читатели!
Просим обращаться к редакции сайта с интересующими Вас вопросами. Нам важно знать именно Ваше мнение. Мы работаем для Вас!!!
066-654-64-64
Skype: denisenko_anna25