В Покровському районі перевірили стан атмосферного повітря

19 жовтня 2018 року в Покровському районі за допомогою пересувної екологічної лабораторії, заступником начальника, начальника відділу з питань екології, природних ресурсів та юридичної роботи управління агропромислового розвитку Покровської райдержадміністрації – Коваленко Інни Юріївни та спеціалістами департаменту екології та природних ресурсів Донецької облдержадміністрації було перевірено стан атмосферного повітря в населених пунктах району, по яким найчастіше відбуваються звернення громадян стосовно неприємного запаху, запиленості, задимленості або інше.

Було проведено 3 заміру, а саме: Рівненська сільська рада, село Красний Лиман , вул. Кантимирова; село Гришино, вул. Олімпийська; Першотравнева сільська рада, село Перше Травня, вул. Шахтна.

Спостереження проводились в рамках виконання заходів розділу «Охорона навколишнього природного середовища» Програми економічного і соціального розвитку Покровського району на 2018 рік та основні напрями розвитку на 2019 і 2020 роки для здійснення контролю за забрудненням атмосферного повітря з визначенням вмісту в атмосферному повітрі NO(оксиду азоту), NO2 (диоксиду азоту), NH3 (аміаку), CO (оксиду вуглецю), H2S (сірководню), SO2 (діоксину сірки) та концентрації аерозольних часток різного походження в атмосферному повітрі, фракцій PM 10.0, PM 2,5, PM 1, PM 4.

За результатами вимірювання буде складено протокол, якій буде опубліковано пізніше.

В Покровському районі перевірили стан атмосферного повітря , фото-1 В Покровському районі перевірили стан атмосферного повітря , фото-2 В Покровському районі перевірили стан атмосферного повітря , фото-3 В Покровському районі перевірили стан атмосферного повітря , фото-4 В Покровському районі перевірили стан атмосферного повітря , фото-5 В Покровському районі перевірили стан атмосферного повітря , фото-6
Покровський район,стан повітря
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать
Комментарии

Ответственный за раздел
Анна Денисенко
Доброго времени суток, уважаемые читатели!
Просим обращаться к редакции сайта с интересующими Вас вопросами. Нам важно знать именно Ваше мнение. Мы работаем для Вас!!!
066-654-64-64
Skype: denisenko_anna25