Завершився Чемпіонат України з боксу серед юнаків, який проходив вперше у Покровську за останні 12 років

Гості та учасники змагань відмітили високий рівень організації та проведення змагань. Покровськ отримав перспективу приймати змагання такого рівня у більш дорослій категорії наступного року.

На чемпіонаті було 330 учасників, саме спортсменів, без врахування тренерів та суддів. Із заявлених областей не приїхала тільки Чернігівська область. З усієї України не заявлялись лише Волинська та Тернопільска області.

На завершенні змагань нагородженні біли присутні директор Департаменту сім’ї, молоді та спорту Донецької обласної державної адміністрації Володимир Петрович Мицик та срібний призер Олімпійських ігор з боксу 1980 року Віктор Мірошниченко.

Перше командне місце зайняла Донецька область із загальною кількістю балів 428 2 місце посіла Харківська область (391 бал), 3 місце – Запорізька область – 386 балів.

З Покровська брали участь 4 спортсмена, маємо наступні результати:

  • Муквич Данило – 3 місце (48 кг), тренер Швайко О.А.
  • Наумов Максим – 1 місце (59 кг), тренер Карімов Б.А.
  • Потапов Дмитро – 1 місце (41, 5 кг), тренер Карімов Б.А.
  • Чубревичев Ренат – 5 місце (37 кг), тренер Карімов Б.А.
Завершився Чемпіонат України з боксу серед юнаків, який проходив вперше у Покровську за останні 12 років, фото-1 Завершився Чемпіонат України з боксу серед юнаків, який проходив вперше у Покровську за останні 12 років, фото-2 Завершився Чемпіонат України з боксу серед юнаків, який проходив вперше у Покровську за останні 12 років, фото-3 Завершився Чемпіонат України з боксу серед юнаків, який проходив вперше у Покровську за останні 12 років, фото-4
чемпіонат бокс Покровськ
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать

Комментарии